Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Örs vezér tér környékén kis...

Kogazo kérdése:

Örs vezér tér környékén kis motort hol lehetne parkolni esténként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az Örsön lakok, és hamarosan szeretnék venni egy 50-es motort. A panelba nem tudnám parkolni, a tömb előtt meg nem szívesen hagynék kismotort, nem nehéz lopni az ilyet. Megoldható vajon minden nap az Árkád parkolóból kislisszanni a sorompó mellett? Havi 5-10ig még fizetnék is a dologért...

2016. szept. 5. 13:56
 1/2 anonim válasza:

Kizárt. Fizető parkolókban ilyen 5-6000/hó engedélyezik. Probáld meg olyan ismerősnél akinek kertes háza van, vagy van garázsa a környéken. Ha nem akkor marad az utca leponyvázva. (Azt hozzáteszem, a ponyvát előszeretettel lopják)

Hasonló helyzetben vagyok Én is. Kis Jawa-t akarok venni 40 körül, azt talán nem lopják el, vagy nem akkorra kár érte. 5-6000 ért meg nem éri meg bevinni, fizetős helyre......nem ér annyit az egész.

2016. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az örsön parkoltam a robogómat sokáig. Én a panel lakótelepen lévő beton villanyoszlopokhoz kötöztem ki. Kipufogón áthúzva körbe a póznán lánccal, első kerékre féktárcsa zár, hátsóra U lakat plusz még húztam rá ponyvát ha nem voltam lusta. Nem bántották sose.
2016. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!