Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Esküvői tanuként milyen autót...

Esküvői tanuként milyen autót válasszak?

Figyelt kérdés

Akik valamilyen szerepet kaptak, azoknak jár egy kocsi sofőrrel a vendégek pedig busszal mennek.

22 éves vagyok talán a koromhoz mérve (is) kéne kocsit választani.

A lehetséges autók

Mercedes s osztály (w221) Audi A8 (2006-2010 között gyártott modell)

Legújabb 5-ös Bmw vagy Volvo xc60, esetleg egy Jaguar xf ( bár az kétes) esetleg E Merci a w211/12 modellek.

Először az s mercit soknak tartottam aztán megbarátkoztam vele,de most legmélyen belül úgyérzem kellene ismegnem is..aztán a volvora tippeltem.

Melyiket választanátok?


2016. szept. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem te vezeted, akkor tök mindegy.

Ha te vezeted, akkor olyat, amit szívesen és biztonságosan el tudsz vezetni.

2016. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem mind1 lenne. Nem a te esküvőd, csak aznap ülsz benne és mégcsak nem is te vezeted.

Ez most olyan mintha megkérdezted volna hogy milyen színű inget és nyakkendőt vegyél fel.

Én az S osztályt választanám de ha foglalt akkor az se lenne gond ha a legrosszabb jön értem.

2016. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha nem lenne mindegy, hogy milyen autóban mereszted a segged az alatt az 1-2 óra alatt!
2016. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te fizeted vagy más?

Ha más és kérhetsz akármit akkor egy 1965-1968 közti Alfa Romeo Giulia Sprint GTA -t tűzpirosban :)

2016. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát csak a listát elnézve ez inkább lehetne temetés. De most komolyan - szóljatok már a szervezőknek vagy az ifjú párnak, hogy ne ilyen gyászhuszár nyugdíjas business járgányokkal jelenjetek meg, ha már ilyen szemtelenül fiatalok vagytok. Én simán bérelnék egy fehér Kacsát vagy Bogarat (esetleg Kispolskit) - az esküvő az egy vidám esemény, nem valami felvásárlási szerződést vagy beruházási hitelt mentek aláírni.
2016. szept. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nissan GTR. :P
2016. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyit biztos, hogy nem elmélkednék, hogy azon az 1 napon miben utazzak... :D

De, hogy válaszoljak is a kérdésedre, az S merci a legkényelmesebb, aztán masodiknak a bmw-t valasztanam, mert új és szeretem is. A w211 már régebbi modell, így azt hagynám. a jaguar lenne a harmadik helyezettem vagy az a8. A volvoban pedig nincs nagy hely hátul, de az ülése kényelmes

2016. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!