Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ill. kúszik e...

Mennyit érhet ill. kúszik e már felhebb az ára egy megkímélt e46 nak?

Figyelt kérdés

Bmw 316i fl

Kívül belül megkímélt. Valós 127 ezret futott kocsi. Elég jól felszerelt


2016. szept. 9. 18:03
 1/10 Tomcatters ***** válasza:
Attol is függ,h hány éves ,de ugy 900 ezer től 1.5 millió körülig
2016. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4hengeresé sose fog felkúszni.

Most még az E30 kúszik fel, aztán előbb az E36 nak kellene megindulni felfelé ésutána fog az E46.

Kb. mikor majd lesz E46 200eFt ért az után fog felfelé kúszni...

tipp? 2025körül?

2016. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagy vágyam egy 330i, 200 000 km alatt
2016. szept. 9. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
A normális állapotú E36-ok is megindultak már felfelé. Most jön az E46 dömping, szal itt az áremelkedésre még bőven várhatsz.
2016. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A roncsok 800 ezerért vannak de láttam már hulla roncsadékot 300 ezerért is fórumon de azt tényleg a gitt tartotta össze.

A jobbak 1.5 millió vagy ettől fölfelé vannak.

Az árak azért másztak felfelé mert az egész használtautópiac megdrágult. Kimentünk a válságból és ezért javult a vásárlási kedv és nőttek az árak.

Az E46okból már keveset hoznak be. Most már az E90 lesz az új behozatali király. Ha csökken az E46ok száma az is drágító tényező lesz.

A roncsadékabb E46ok kihullanak lassan a forgalomból és elbontódnak. Ahogy csökken a számuk nő az értékük a megkímélteknek. Egy kicsit még ildomos lenne várni az eladásával.

2016. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon a 4 hengeresek a legkeresettebbek mert az emberek fejben alacsony fogyasztást társítanak hozzá mert úgy gondolják hogy 4 hengert kevesebb üzemanyaggal kell etetni mint hatot.

De szerintem meg ez annak a kérdése ki milyen párti van aki a 6 hengereseket isteníti hogy azoknak vannak mindenféle előnyeik van aki meg a négyet mert amúgyis a legtöbb egyéb autóban is az van. Szal ezt nem a vita kedvéért hoztam fel hanem csak mert úgyis mindenki mást mond és más pártján van.

2016. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A jobbak 1.5 millió vagy ettől fölfelé vannak."


Nemrég elmentem néhányat megnézni, és 1,5-1,8 milla környékén olyanokat láttam, hogy sírni tudtam volna ( ráadásul egyik sem volt dízel). :D

2016. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért az E46 M3 ára is felfele üget, a szebbek olyan 15-20e euro körül kaphatók.


Az E30 M3 ára, húha az új M3 árban mozog már.

2016. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na akkor még följebb is vannak a jobbak mint 1.5 milka de azt is tudni kell hogy hiába mondják hogy sokat /max 6-7 ezer darabot ebből a tipusból ami mégse olyan sok/ hoztak be az országba de ez akkor is csak rétegautó. Csak egy réteg fogja megfizetni az árukat. A többi csak úgy a márka miatt venne ilyet vagy mert a szomszédnak is van de neki pénzben nem ér meg többet egy Astránál vagy Focusnál és drágállani fogja. Akkor jönnek itt azok a kérdések hogy BMWt akar de olcsón aztán csodálkozik ha mindenki beszól neki vagy kapja a tanácsot hogy vegyél inkább Astrát vagy Focust. Ezért mondom hogy akinek ilyen autója van és jó is az ne adja el mert minek. Még akkor se ha az a legkisebb 316i. Azzal is el lehet járni.
2016. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mennyi hülye van itt... Az M3 hogy jön ide????

Amúgy csak lejjebb fog menni az ára. Tucat, divatautó, ömlik be kintről is. Ezzel a kicsi motorral meg eladni is nehéz lesz. Aminek most megy majd fel az ára az e36 325 és a 328 coupe, valamint az e30 de annak már megindúlt szépen. Ha eladni akarod érdemes minél elöbb, mert ez csak csökken

2016. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!