Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajamba szeretn...

Festett fekete hajamba szeretnék sötétbarnás tincseket, hogy ne legyen ilyen "unalmas" Hogy tudnám ezt megcsinálni otthon? Valaki probálkozott már ilyennel? Szerintetek jol nézne ki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Képeket is linkelhettek.
2010. jan. 16. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:
azt le kellene szivatni.Amivel én a helyedben nem próbálkoznék otthon.
2010. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben én is csináltam magamnak otthon. Igaz,én szőke melírokat. Vettem melírsapkát,hajszál kihúzót,szőkítőport és olcsóbb is,gyorsabb is volt,mint a fodrásznál. De fekete haj esetében erre nem vállalkoznék,mert nem biztos,hogy olyan színű lesz az eredmény,amilyet szeretnél!
2010. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sötétbarna nem fog kitűnni a feketéből! Nekem is fekete hajam van, én világosbarna melírt akartam bele régebben, le kellett szívni. Valami egészen ocsmány lett a végeredmény, (kb. vöröses-barnás szőke, de olyan parketta színű :)) a hajam végét alig lehetett kivilágosítani, mivel évek óta mindig festve volt, ráadásul tönkre is ment, minden fésülködésnél tele volt a mosdókagyló félig letört hajszálakkal... ja és fodrász csinálta... Szerintem otthon semmiképp se próbáld meg.
2010. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksa,köszi mindenkinek :) még jöhetnek válaszok.
2010. jan. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!