Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van rá reális esély, hogy fél...

Van rá reális esély, hogy fél millió Ft alatt normális autót találjunk?

Figyelt kérdés
Normális alatt arra gondolok, hogy nem rohad, nem esik szét és nem fődarab hibás. Kinézet mindegy, klíma és egyéb kényelmi dolgok nem kellenek. Dízel vagy benzin mindegy. Márka megkötés nincs. Amit szeretnénk, hogy bírja a napi 80 km-t, amit bele kell hajtanom és lehetőleg olcsó legyen szereltetni. Nem kell, hogy kombi vagy egyterű legyen. Legzsúfoltabb helyzetben is két felnőtt és egy gyerek fog ülni benne. Kereskedők kiröhögtek, hogy ennyiért csak roncs van. Ismerősök semmit nem tudnak mondani csak hogy gyűjtsünk pénzt. Tényleg esélytelen?
2016. szept. 12. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Orális autót" - Freudi elszólás? :) jellemzően ennyiért tényleg csak az ad el autót, aki nagyon szabadulni akar tőle.
2016. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi voltam, hogy mi az az orális autó :D
2016. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bele lehet botlani, de nem fogsz mindenhol ilyet találni. Nekem mákom volt, kb 4 évvel ezelőtt találtam egy 3-as Golfot, 100-ért vettem meg, kopó alkatrészeket cseréltem rajta, raktam bele 6-7 ezer km-t, a kasztnija idén kezdte el megadni magát.
2016. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 200 ezerért olyat vettem hogy napi 200 km-t hajtom évek óta,és alig költök rá a normál kopó dolgokon ,(fék ,gömbfej, gátló stb)kívül.


orálisat nem kapsz ennyiért ,de a többi kritériumnak megfelelőt bőven találsz. Népszerű gyakori modellek közül válasz és inkább egy kis max 1.6 köbcentis benzinest keress , mint egy dízelt. Km-t ne nézz,csak állapotot.

Kereskedőket kerüld lehúznak,ismerősök meg nem értenek hozzá.

2016. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
400-500e között kis szerencsével találhatsz ép Swiftet.
2016. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy 😁 Kész 😁 Ez egy ilyen nap. Orális autó, szeretem ezt a telefont. Kitalálja még a férjem gondolatait is. 😂 Már sírva röhögök magamon. Túl szép lett volna, ha egy kérdést ki tudok írni normálisan!
2016. szept. 12. 18:05
 7/14 anonim ***** válasza:

200 ezerért olyan Swiftet kapsz, hogy megszólal, és még szervó is van. Kamu, hogy fél milla alatt nem lehet ilyet kapni, én szervó nélkülivel járok már vagy 1 éve csak kuplungot meg vezérlést és termosztátot cseréltettem rajta, és ér vagy 100 ezer forintot.


Vegyél Opel Astra F-et nem 16 szelepesbe benzinest. Vagy, Ford Mondeot benzinest.

2016. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Haver vett egy B Corsát, 100 ezerért műszakival, ráköltött 100at és 3 éve azzal járkálnak, soha nem hagyta cserbe, fogyaszt 6 litert. Mondjuk full fapad,de így nincs is hibaforrás.
2016. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Swiftet vettünk ezelőtt 3 éve(sedan), 250-ért. Vezetett szervízkönyvvel. A szélvédő volt repedve, de az eladó még egy új szélvédőt is adott hozzá.

A három év alatt minden hétköznapi munkanapon minimum 60km-t ment. Sokat mondok ha költöttünk rá 30ezer Ft-ot.

Az is a kopó dolgok.

Olcsó javíttatni, alkatrészek is tömkelegével vannak.

Mai napig semmi baja nincs.

Régen mániám volt a drága autó, amióta beszívtam egy bmw-vel, azóta nem érdekel a dolog. :D (Több mint két milliót buktam rajta).

Megveszek egy olcsót, ugyanúgy elvisz mindenhova, és halálra amortizálom. Az idő alatt 10x visszakeresi az árát.

2016. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi esély van rá mint fél millió feletti normális autót találni,vagyis eléggé kevés,mivel legtöbbször azért adják el az autóikat az emberek mert belefáradtak már a szervízelés költségébe...


Inkább vegyél olcsóbb kocsit mert ha drágábbat veszel és arra állandóan költeni kell az eléggé nagy szívás

2016. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!