Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót vennél az...

Milyen új autót vennél az alábbi paraméterekkel 7-7,5 millió forintból?

Figyelt kérdés

- Böszme nagy bálnák kizárva. Kombi se kell. Leginkább egy Golf, Astra méretű 5 ajtósban gondolkozom. Nekem tökéletes ez a méret. 3 ajtós a másik véglet, amit soha nem vennék.

- Dízel motor mindenképp.

- Halogén fényszóró kizárva. Az adaptív kanyarkövető xenon után ha visszaülök halogénes autóba, sötétben úgy érzem, mintha vakon vezetnék.

- Modern multimédia legyen benne, ne egy 15-20 éves autó szintjén legyen: CD-vel, rádióval és slussz...

- Külsőre, belsőre nem kell hogy hivalkodó kinézetű legyen. Inkább a letisztultságot, egyszerű eleganciát szeretem. Az se zavar ha tömegautó és beleolvad a környezetbe.


Tudom, túl sok a kívánság és kevés a pénz... Van már kiszemelt típus, de kíváncsi vagyok ki mit tudna javasolni. Mert lehet van olyan, ami elkerülte a figyelmemet és esetleg nem jött még számításba.


2016. aug. 21. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Kizárólag V8 ban gondolkodnék max 2 milláig, a maradékból évekig villognék vele, és aláznék szét mindenkit az utakon!


V8 Golf

https://www.youtube.com/watch?v=eGDbB0dGG0I


V8 BMW

https://www.youtube.com/watch?v=i_C6QCk4GVM


V8 Celica

https://www.youtube.com/watch?v=Z51sMa3m6TE


V8 corvette

https://www.youtube.com/watch?v=O1o-oZzYipw


Én hagynám a sok "modern" szart mert filléres kínai elektronika felárazva, azt lófsz nincs mögötte..

2016. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

V8 Jaguar...


Még elegáns is, azt egy milla sincs..


[link]

2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Kész bmeg elélveztem!


Elnöki ügy!


[link]

2016. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

3-mas

Most akartam a 2007-es A6-ot lecserélni egy újabb A6-ra, de most miattad lehet el lesz cserélve erre az A8-ra :))

2016. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy én értelmezem rosszul a kérdést, de a kérdező nem ÚJ autót szeretett volna látni?
2016. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Peugeot 507-est ajánlom


3

Tetszik ez az Audi én is elcserélném csak az a baj hogy nem gyártották nagyobb tankkal, ha gyártották vna 100 literes tankkal megvenném

2016. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mosqu!to ***** válasza:
100%

Hali!


Én is most keresgéltem új autót, bár nem akartam ilyen árszegmensig elmenni, de végül egy Volvo V40 Momentum mellett döntöttem, pár extra és a D3 dízel motor 6 gangos manuális váltóval (utálom az automatát,de ez valószínűleg a fiatalságom miatt van még így!:) ). Ez került nekem ~23.000 euróba itt kint a "fagyos" Norvégiában. Odahaza is olyan 7 milla körül mozog.


Kicsit talán nagyobb kategória,mint a Golf. Viszont engem mindig is megfogott a Volvo stílusa és végre eljutottam ideáig,hogy megvegyem!A régebbi verziók is elég időtálló és megbízható autók voltak.Barátnőm most is egy 2001-es S60-ast birtokol 2.4 D motorral, szaladgál vele elég sokat (1,5 éve van meg a kocsi,értékesítő,hetente rengeteget kilcsi pörög bele) semmi baja nincs, kényelmes és megbízható.Sehol nem hagyta még ott!! /kopp-kopp/ Sok mostani autóról nem mondható ez el sajna..


[Néztem még: Hyundai CRDi HP (136hp) , Seat Leon 1.6 TDI CR Style (110hp)]

2016. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mosqu!to ***** válasza:
== Gyorsan írtam és lemaradt a hyundai típusa: i30. ==
2016. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Full extrás Mazda 3 ;)
2016. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mosqu!to ***** válasza:
Igen, Én is gondolkoztam rajta! De nem akartam Mazda dízelt...(bár biztos jó!,de ha japán,inkább benzin)
2016. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!