Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Discovery, Land cruiser stb....

Tomtom1 kérdése:

Discovery, Land cruiser stb. , vagy milyet vegyek 1,5 M-ig?

Figyelt kérdés
Hobbi célra venném , legfőképp a fiammal és asszonnyal ,horgászásra ,de terepezésre is.Volt már egy V8-as P38-as range-em ,1-ért vettem és közel annyit költöttem rá ,Angliából rendelt alkatrészekből, ezért kiábrándultam belőle , mert még mindig volt vele valami gond , így hát eladtam .Néztem land cruiser-t 99-est 3.0 diesel-t elsőre nagyon bejön . Kérném szakik tapasztalatát ,akik segítenek a választásban.Több típust nézegetek , persze mindegyikhez utaznom kell pár száz kilométert :) , de az nem baj.Mindenfajta hozzászólásnak örülök , és előre is köszönöm!

#Mitsubishi Pajero #Discovery Land Cruiser
2016. szept. 12. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szükséged van ekkora nagy batárra? Ha nem húzol tonnás súlyokat, egy Fiat Panda 4x4 is ugyanúgy elvisz terepen (sőt, a terepszöge miatt a nagyobb emelkedőket is jobban bírja). Kényelmes persze biztos nem lesz, de azt írtad hobbi célra kell :P
2016. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb probléma, hogy ez az összeg kevés egy jó állapotú ilyen kategóriás terepjáróra. Az LC nagyon jó gép, de ennyiből csak olyat kapsz, amit ugyanúgy megutálsz, mint a P38-at. Talán még a Discovery I belefér ebbe az összegbe és ki lehet fogni egy-egy jobb állapotút. A P38-hoz képest jóval egyszerűbb technika, az alkatrészek is jóval olcsóbbak. Sajnos ezek is tele vannak tervezési és kivitelezési hibákkal, viszont a nagy része könnyen javítható akár házi körülmények között is. Ha nem áll távol tőled némi szerelgetés és nem bánod, hogy apránként ráköltesz még pár száz ezret, akkor egy idő után igazi megbízható túra/pecás autó válhat belőle.
2016. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat

Panda nekünk kicsi , a Discovery 1 , hát biztos jó , de ugy látom , hogy ami rendesen néz ki az általában off road-osoké , azok kicsit sokkal többért adják mint amennyit ér , arra hivatkozva , hogy mennyit dolgoztak vele , meg mennyi alkatrészt.....

Az LC-t 1.8- körül tudtam volna elhozni , csak egy kicsit sokaltam , a használati időtartam végett , viszont jól tartja az árát . A másik ami ugyancsak bejön az a Pajero , ki is próbáltam egyett ./az ára szinte fele az LC-nek/Ezekről elég jókat írtak . Kisebb kaszni rohadás az nem probléma , mert van aki megcsinálja.Ugyancsak jó lehet ?Benzin vagy diesel?

2016. szept. 14. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:
A Pajero nagyon jó, sőt van belőle wagon annak jó nagy a beltere, a kicsi pedig jobb terepen 1 millió körül már kapsz jókat. Dizelei nem is esznek olyan sokat. Alkatrész meg sok van.
2016. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pajero és Patrol fenntartási költségben valószínűleg a másik két típus alatt maradna (persze ezek sem lesznek olcsók), de nagyjából azonos teljesítményt nyújtanak terepen.
2016. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!