Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek az ügy érdekében?...

Mit tegyek az ügy érdekében? Forgalmim lesz 1hét múlva.3jára megyek. Piti ügyekért buktatnak, amiket a vizsgadrukkna klehet betudni. Pl az elsőbukásom, az az volt, hogy 0 forgalmas parkolóban, megálltam (így tanította), és utána indexeltem.

Figyelt kérdés
Lefizetni nem lehet a vbket. Szerintetek?Órákon egyébként mondhatni,hogy 80-90%os pontossággal jól vezetek. Az oktatóm is megmondta,hgy nem vagyok alkalmatlan rá(van elég diákjuk...).
2016. szept. 13. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
ha oda figyelek,tehát no beszélgetés,stb akkor önhiba nélkül levezetek akár 30percet is (annyi egy óra).
2016. szept. 13. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Újratervezés...Nincs mit tenni, beszélj az oktatóddal.
2016. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan vizsgabiztos nincs akit ne lehetne lefizetni, abból élnek ilyen jól. Beszéld meg az oktatóddal, hogy segítsen be és egy 20-ért fizessétek le.
2016. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A forgalmi vizsgán elvárás a szabályok betartása, az lehet neked piti, hogy indecelés nélkül megállsz, de egyértelműen szabálytalan, vizsgabiztosttol függ, hogy elnézi-e egyszer, vagy azonnal buktat érte.

Kétlem, hogy az oktatód irányjelzés nélküli megállást tanított, vizsgán az indexelés elmulasztásáért meg lehet bukni, ezt az oktatók nagyon jól tudják.

Koncentrálva kell levezetni a vizsgát, a szabályokat betartva, ott aszámodra piti dolog miatt is meg lehet bukni, lehetöleg ne csinálj semmi olyat, ami kimeriti a "közlekedési szabályt sértett" opciót.

2016. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szabályokkal 90%ban nincs gond. Ez a megállás utáni indexelés is annak köszönhető,hogy mögöttem ült a vb,és azon kattogtam,hogy mikor szól,hogy el......m valamit.Emiatt csökken a figyelmeme,és ez megis mutatkozott azzal,hogy megálltam,és utána index....Hogyan tudnék kikapcsolni,és csak a vezetésre figyelni,nem arra,hogy ott ül mögöttem,és figyel,meg arra,hogy izgulok? Nyugtatót nem akarok bevenni,mert az csak lasítana....
2016. szept. 13. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd az oktatónak hogy zavar ha van valaki hátul, vigyetek valakit magatokkal (haver, barátnő, tesó) akivel beszélgetnek akár közben és te megtanulsz így elvonatkoztatni ettől.
2016. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj elfeledkezni arról, hogy ül vki mögötted. Vedd úgy, h ez 1 szimpla óra az oktatóddal és kész, hátha úgy könnyebb.
2016. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!