Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Waberer's-nél milyen lehet...

A Waberer's-nél milyen lehet fuvarszervezőnek lenni? Milyen nettó bérek vannak, mennyire stabil munkahely? Mennyire lehet hosszú távon tervezni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 06:58
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy ismerősöm dolgozik ott 1 éve, voltam vele 4hetet kint, csak jókat tudok mondani, korrekt cég, 10én fizetés, ha jól csinálod nem vonnak le semmi 400 megvan.4 hétnél többet még nem volt kint, 3 hetet szokott általában. és nem nem két honapra kap ennyit, hanem 1 :D Azt hogy mit hallassz a cégről inkább ne hidd el tapasztald meg én azt mondom!!!

itt a fizu:


(de futja okostelóra, csak ő ezt szereti)

[link]


[link]


ja és itt vannak a fotóim, amik jó 90%át ott készitettem ,tehát erről annyit, hogy csak "autópályát" látsz :)))


[link]


Remélem segitettem, próbáld meg, ne add fel, az igaz h kint kell lenned de ha egy darabig csinálod megtudod szedni magad, és kalandos nyaralásban is részed lesz, új embereket szokásokat nyelvet ismersz meg, stb. nem kell 20 évig csinálni, mint sokan, csak ne vegyél hülyeségeket, és marad pénzed, szállás ingyen van :D

21/L

2014. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!