Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb. egy Opel...

Mennyibe kerül kb. egy Opel Astra H 1.7CDTI motorvezérlő és csere?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyári új 300.000Ft fölött van. Bontottat tudsz venni 50e körül.

Maga a csere fél óra alatt bőven megvan, tehát a munkadíj ehhez képest elenyésző. Az első lökhárító bal sarka mögött, a fényszóró allatti "doboz", amibe egy jó vastag kábelköteg megy bele, az a vezérlő.

2016. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

pfff na akkor jól mondta a tesóm :) ... :((((((

pl veszek egy bontottat a márkaszervíz azt úgysem tudja valamilyen kifogásnál fogva összerakni gondolom én. Rákényszerítenék az embert az újra az meg.... majdnem az autó fele :@

Köszönöm a választ!

2016. szept. 15. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik márkaszervizről van szó. Ahova én járok, legtöbbször én viszem az alkatrészt és azt rakják be. Akár bontottat, akár újat.

Sőt, olajcserére a gyári GM olajat is én szoktam vinni a márkaszervizbe, ami azért elég vicces. Ha tőlük venném, háromszoros áron lenne. De minden további nélkül vihetem és előttem azt töltik be.

2016. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az szép :) Debrecenbe vinném ha vinném
2016. szept. 16. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha, azt nem tudom... én pécsi vagyok.
2016. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!