Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor jön szembe kocsival a...

Mikor jön szembe kocsival a szomszédotok, munkatársatok, főnökötök, akkor intetek neki vagy inkább úgy tesztek, mintha nem vennétek észre?

Figyelt kérdés
Tehát ti is kocsival vagytok.
2016. szept. 15. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nem észrevenni" ősi román szokás.
2016. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, intek, vagy bólintok. Utoljára 6 éves koromban tettettem, hogy nem veszem észre az ismerősöket, mert nem szerettem köszönni. Ez elég általános a gyerekeknél, de 2-3 év alatt kinövik.
2016. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Intek. Hogy hány ujjal, az attól függ, ki jön szembe.
2016. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem nézem ki ül a szembe jövő kocsiban :O
2016. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemcso ***** válasza:
Ha ismerem, intek neki(k).
2016. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom észrevenni őket mert nem lehet jól belátni a másik autóba. A rendszámokat se figyelem. Ha olyan autó jön szembe amilyen bármelyik ismerősnek van akkor se csinálok semmit mert ha észre is veszem az autót akkor nem vagyok benne biztos hogy egy ismerősé. Mert nem nézek be az autóba és mint írtam nem figyelgetem a rendszámokat.

Volt is aki utólag beszólt hogy észre se vettem és nem fogta fel hogy ez nem direkt van hanem egyszerűen nem látom meg őket. Ja és régóta vezetek és elég jó rutinom van. Talán pont ezért mert oda figyelek ahova kell. Ebből látható hogy ez nem azért van mert nem akarom üdvözölni hanem mert tényleg nem veszem észre.

2016. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kocsiból jobban köszönünk egymásnak, mint mikor "gyalog" találkozunk. Legjobb haverokkal még lámpázunk is, jó ismerősöknek integetek, távolabbi ismerősöknek is intek.
2016. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!