Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes e egy 19...

Szerintetek érdemes e egy 19 éves autóra 100-150 ezer forintot rá költeni? Vagy vegyek másikat?

Figyelt kérdés
Adott renault megane 97 évjarat,hátsó torziós rugó töréssel. Sajnos! Az autó megbízható kényelmes,de sajnos már nem képvisel nagy értéket. Érdemes rakolteni a javítás összeget vagy tegyek hozzá még, és vegyek.egy másik autót?

2016. szept. 15. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan torzió 25000 az új.

Én megcsináltatnám.

Másikat venni nagyobb lutri.

2016. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az autó általános műszaki állapotával csak te vagy tisztában - én hasonló korú saját autómra kérdés nélkül ráköltenék ennyit, mert tudom, hogy amúgy rozsda még évekig nem lesz gond, a motorja is átlagon felüli állapotú, ahogy kb. minden más is rajta.

Persze ha azt írod, hogy nem képvisel nagy értéket, abban gondolom benne van, hogy esetleg mást is cserélni kéne rajta - ebben az esetben természetesen jobb döntés lehet megválni tőle, mielőtt beüt még egy akkumulátorcsere, téligumi, folyadékcserék, váltó, tengelykapcsoló, s hipp-hopp máris dupla annyi lesz a szervíz.

2016. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.sajnos a.kuplung is lassan csere érett,így gondoltam a összeget. Amúgy az autó jó műszaki állapotban van, ezért gondolkozom
2016. szept. 15. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kuplunggal együtt sem lesz 100.000 a javítás, de ismered az autót, ami hatalmas előny.

Csak egy átírás 60ezertől kezdődik(egy hasonló kaliberű kocsira), az első szerviz meg simán 40.000++.

Szóval ha amúgy jó, akkor tartsd meg, jó kis kocsi az. Nekem is volt, nagyon szerettem!

2016. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tölled függ én a 10 éves kocsimra eddig több mint egy milliot költöttem csak az átalakításra mint pl: felni , futomű és ilyenek nekem a célom hogy egyedi legyen és még egy igy kinéző kocsi ne jöjjön szembe ( 2006-os skoda fabia )
2017. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!