Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le tudnátok írni hogy hogyan...

Le tudnátok írni hogy hogyan zajlik 2016ban egy forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég sok helyen írják le de ha jól tudom régen volt olyan hogy a rutint is kellet tenni. Most már ilyet nem kell.

2016. szept. 18. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szépen normálisan felöltözöl és udvariasan köszönsz a vizsgáztatónak.Ha nem vagy neki szimpatikus akkor vezethetsz te akárhogyan megfog buktatni úgyis


Ha normális az oktatód akkor elfog neked magyarázni mindent hogy mire figyeljél és mit kell majd csinálnod,milyen feladatok lesznek.Előfordulhat az is hogy az oktató meg a vizsgáztató végig beszélik az utat,de ne rájuk figyelj hanem a vezetésre


Tényleg semmi extra nincs benne,ugyanaz lesz mint a gyakorlati vezetésnél csak ott ugyebár élesben fog menni a dolog.A lényeg az hogy szimpatikus legyél a vizsgáztatónak és ne nagyon kövess el hibát.Ha nincs elég önbizalmad akkor inkább vegyél plusz órákat az oktatótól bár szerintem 30 óra bőven elég

2016. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rutin vizsgát összevonták a forgalmival, igy azóta kint a közúton kell bemutatni néhány manőverezési feladatot. Nem forgalommentes rutinpályán kell beállni néhány bólya közé, hanem a parkolóban az autók közé, a szabályokat is betartva.

Az egész forgalmi vizsga lényege, hogy az oktatód utasitásait követve, nagyobb szabálytalanság nélkül vezess.

Nem kérnek semmi extrát, de egyedül kell boldogulnod a forgalomban, szabályosan közlekedni.

2016. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Üdv en azt szeretne kérdezni hogy mi ez a Pav vizsga?...Mer nem értem
2016. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PÁV : pálya alkalmassági vizsgálat.

Képességet vizsgálják, hogy az illető alkalmas-e a feladatra.

Ezt a vizsgálatot pszichológusok végzik, nem a vezetésre van kihangsúlyozva, megfigyelőképesség, reflexek, intelligencia mérése zajlik különböző tesztekkel. PÁV-ra nem lehet tanulni, a képességet vizsgálják.

2016. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!