Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vályi István miért hagyta ott...

Vályi István miért hagyta ott a Totalcar-t? Hol folytatja/mit csinál ezután?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 22:53
1 2
 1/12 BiTOPro97 ***** válasza:
Több pénzért és mert megosztó személy volt??? - vagy az újabb tévés szerződő partner játszott közre? Nem tudom, nem rokonom. ;)))
2016. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
esküszöm láttam már valahol teljesen más témában, de most hogy mondod, tényleg eltűnt a tc-ről, azt eddig észre se vettem. :)
2016. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az utolsó projektjét a tc-n és megvilágosúlsz!
2016. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudnátok adni egy linket ahhoz az utolsó projekthez?


Nekem fel se tűnt, habár én a tévés sorozatot nem nézem. A weboldalra még néhány napja írt cikket.

2016. szept. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BiTOPro97 ***** válasza:
2016. szept. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez komoly??? :o
2016. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem bírom ezt az embert. De nem hinném hogy otthagyta a magazint. Van egy mai Totalcar cikke és ebből azt látom hogy nem ment el a cégtől. Vagy már korábban leadta a cikket és utána lépett le?
2016. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én se bírom a csávót, de azért meglepett a hír, és van néhány nagyon jó cikke, például a mai.

De valaki tud linkelni valami forrást? Mert facebookon is láttam kommenteket, hogy elmegy, de forrás nuku.

2016. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Pedig ő a legjobb arc a totalcaron. Imádom amikor trollkodik. Meg amikor beszól a kommentelőknek. Szinte mindig egyetértek vele. Ráadásul autósport vonalon ő a legfelkészültebb az egész csapatból. Ha kimarad néha az égéstérből akkor a nem is olyan jó a műsor.


Én nem hallottam hogy kiszállna a totalcarból. Nagyon sajnálnám ha így lenne.

2016. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezt utálom benne. Az egy dolog, hogy igaza van, de trágár, lenéző stílusban szól vissza. Egy népszerű portál, amelyik olvasókat gyűjt, nem így kéne viselkedjen az olvasókkal, hanem meg kéne köszönjék, hogy minden reggel, akár 6kor is, a totalcart nyitom meg először.

Amúgy igaz, motorsportban a legprofibb.

2016. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!