Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek merjek venni...

Szerintetek merjek venni használt Land Rover, Range Rover, Td6 Vogue BMW motoros dízel 2003-2004 250ekm Főleg a karbantartásra gondolok és hogy ha valaki tud akkor típus hibákra?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A range roverek elég megbízhatóak, csak az alkatrész elég drága, a bmw dízelek szintén strapabiroak ha normálisan vannak szervizelve.

A landrover freelander maga egy típushiba, azt ne eroltesd.

2016. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BiTOPro97 ***** válasza:

Freelander-re ez igaz, mint előttem író is írta.


Bár itt azért fél-egy millió kell tartalékba, vagy legalább mozgósítható összegben lennie szervizelésre a km száma miatt. Légrugóst se vegyél, mert ott még több kell!

2016. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem nincs szó freelanderről csak Range Rover, de ha lehet légrugósat vennék a költségeivel tisztában vagyok...

Inkább arra gondolok lehet-e gazdasági totálkár valami javítási tétel miatt.(1-1,5milió az már az)

2016. szept. 28. 13:24
 4/4 BiTOPro97 ***** válasza:

"1-1,5milió az már az" az simán befigyelhet, karambol nélkül is. Légrugó rendszer önmagába dob egy hátast, az messze ez felett van. Jó nem egy bálna este, de valahol meg rosszabb, mert jó szakembert találni.


Nézd ez az én 2011-es 550xi-mel befigyelhet, de ott a garázsban egy bejáratos új autó, és a bankban is meg van a fedezett a javításra.


Ha nem lenne meg, akkor Mondeo-m, vagy Avensis-em esetleg Mazda 6-osm lenne.

2016. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!