Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli gumi garnitúrát akarok...

Téli gumi garnitúrát akarok venni régebbi /2002/ Suzukihoz. Milyen márkát javasoltok?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, a vélemények alapján nálam most a Debica vagy a Kormorán a nyerő, de nem értek hozzá, ezért érdeklődöm.
2016. szept. 27. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen a kormoran
2016. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül tök mindegy, mindkettő "gazdaságos" márka. Nekem volt mindkettő (vegyesen), tették a dolgukat, de egy idő után zajosak voltak és húzott a kormány. Pár évet azért el lehet menni velük, csúszós úton inkább ezek mint bármilyen nyári gumi.
2016. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. szept. 29. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

HANKOOK!

Nekunk mindegyik autonkon az van, megvagyunk vele elegedve maximalisan. Telibe es nyariba is a legjobb valasztas szerintem.

2016. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez volt a harmadik lehetőség.
2016. okt. 4. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Goodyear UG9 vagy Nokian WR D4 mindkettő nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezik. A második olcsóbb és valamivel gyengébb az elsőnél. De valószínűleg a pénztárca dönt majd.
2016. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!