Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1 millió forint megtakarít...

Van 1 millió forint megtakarításom, amiből autót szeretnék venni, milyet ajánlatok ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
Kérlek csak komoly válaszokat köszi
2016. szept. 29. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Jól van vegyél 1 milláért egy kocsit azt ha rád sóznak valami szart akkor majd jól megszívod...Én a helyedben 500.000 alatt vennék kocsit,a maradék pénzt pedig meghagynám szervízelésre ha kell
2016. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És 500-ból mi a legjobb választás?
2016. szept. 29. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni milyen igényeknek kell megfelelni ? Kicsi nagy ? benzines dízel ? forma ? Erő ? fogyasztás ?
2016. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Munkába járás, eseténként hosszabb utak, tehát a megbízhatóság fontos, kicsit legyen sportos
2016. szept. 29. 18:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Inkább dízel
2016. szept. 29. 18:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem Opel Astrám van 1.6-os motorral.Szeretem mert jól gyorsul és lehet vele előzgetni,viszont a fogyasztása nem a legjobb.Nem tudom hogy a pénztárcád mennyire engedi meg a luxust,de munkába járáshoz ajánlott alacsonyabb fogyasztású kocsival menni.Talán egy 1.4-es Opel Corsa kevesebbet fogyaszt,azt viszont nem tudom hogy jól megy e. Sokan még az 1,6-os motorokat is szidják pedig jók azok ha jó állapotban vannak
2016. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Munkába járás, eseténként hosszabb utak, tehát a megbízhatóság fontos, kicsit legyen sportos"


Ez még mindig nagyon kevés információ.

A munkába járás heti 5 nap? Hány kilométer? Csak város vagy van benne országút, autópálya?

Az esetenkénti hosszabb út milyen gyakori? Hétvégente, havonta egy? Hány km/alkalom?

Mit jelent számodra a sportos? Ha odalépsz elkaparjon vagy elég, ha tapad a kanyarban, esetleg mindkettő?


Ezt olvasd el: [link]

2016. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha komoly valaszt szeretnel tegyel fel egy komolya kerdest ahol le van irva,hogy hol mennyit szeretned hasznalni stb stb,egyeb igenyek stb stb.....mert ez a kerdes igy nagyon karcsu!
2016. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
astra VW
2016. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha megbízhatóság, akkor valami 10+ éves japán szívóbenzin, de az ugye akkor nem dízel.. :D
2016. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!