Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorfüggőség nőként? Mennyire...

Motorfüggőség nőként? Mennyire normális ez? Férfiak, benneteket nagyon taszít ez?

Figyelt kérdés

24éves nő vagyok.

Mivel fiútesók mellett nőttem fel, mindig is imádtam a kocsikat meg a motorokat.

De kezdek megijedni saját magamtól.

Az előző fiúm gyorsaságizott...igazán mögötte értettem meg milyen érzés imádni valamit...és milyen az amikor kikapcsolsz a motoron...

Nos, szakítottunk, Ő pedig a motortól is megvált korábban, de a függőségem megmaradt.

Olyannyira, hogy rajongok a sport motorokért.

A legtöbbről ránézésre megmondom a típusát, 1-2 adatot, de elég ha valaki beszél hozzám, s hallok közeledni egy motort...akkor mindent kizárok és csak oda figyelek...végig borzongok és áhhh... áll a szőr a karomon.


Én egyébként csak robogózom, de gondolkodtam egy időben a nagy motor jogsin, csak sajnos mindig másra kellett a pénzem...

Ha motor jogsim nem is lesz, de szeretném a csuklómra varratni egy apró sportmotort ábrázoló tetkót.


Nagyon taszító, hogy nő létemre ilyen megszállott vagyok?

És a tetkó? Srácok, benneteket ez nem taszítana?


2016. okt. 1. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A tetkó gáz. Amúgy nem.
2016. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megmondod a típusát meg 1-2 adatot? Mennyémá.

Én azt is tudom mi van pontosan a motorjába és hogy működik. De ha valakivel beszélgetek akkor mégsem mutatom, hogy nem tudok rá figyelni tovább ha arra jön egy motor.

Varrasd a csuklódra, nem rontasz vele tovább az összképen.

2016. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

utolsó te akkora nagy sutyerák vagy.

ha nem tudsz normálisan válaszolni egy kérdésre, akkor lehet innen menni...

2016. okt. 1. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Te vagy egy nagy sutyerák ha erre így reagálsz.

Bár nem meglepő.

2016. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

taszít-e? Épp ellenkezőleg, engem nagyon vonzana ez a dolog.

Igazából én autóörűl vagyok, de ha egy csaj szereti a motorkat, kocsikat az számomra pozitív dolog. Ha van kedves írj privátba

2016. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök vagány lehetsz. Lehetne több ilyen nő is. A tetkót mondjuk nem tartanám jó ötletnek.
2016. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2016. okt. 2. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:

60% tényleg egy paraszt, ne törődj vele.

Sok hasonló csaj van, nincs gond evvel, mondjuk nekem fura, sokféle ember van.

Én autóbzi vagyok, motorozni nem merek, mert sok horrort láttam már az utakon, meg itt a neten is, meg én is zakóztam már nagyot.

2016. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2016. okt. 2. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!