Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz-sek nálatok hány évig jó...

Etz-sek nálatok hány évig jó egy akku?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi pár évben mindig olyan akkukhoz jutottam hozzá ami másfélév vagy 2 év nél tovább nem birta de a rekord fél év volt.

cseréltem fesz szabályzót elektronikusra igy már jobb a töltés két évig birja de tovább nem.



2016. okt. 2. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Yuasa aksit az most a legjobb.
2016. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösz majd azt is kipróbálom.

eddig volt már JP moto,Dynavolt is

2016. okt. 2. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Télen fel kell tölteni az akksit. Azért bírja csak 2 évig, mert leszulfátosodik.
2016. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

általában feltöltöttem és fűtött helyen tároltam.

nemrég vettem automata akku töltőt idén megpróbálom úgy hogy rajtahagyom egész télen

2016. okt. 4. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs automata töltőm, ezt viszont úgy szoktam helyettesíteni, hogy kb. hetente egyszer rá kötök az aksira egy fényszóró izzót (asszem 50W-os) és pár óráig rajta hagyom, majd feltöltöm sima töltővel. Télen 1-2°C körül van a hőmérséklet ott, ahol tárolom.
2016. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!