Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsi néz ki jobban és...

Melyik kocsi néz ki jobban és melyik jobb range rover sport vagy bmw x6?

Figyelt kérdés
munkába melyik jobb (pincér vagyok) külföldön, és melyik bírja jobban az utat magyarországik? 25/F
2010. ápr. 24. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a Bmw X6-os tetszik jobban. Én azt választanám.
2010. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%

Természetesen Én BMW-t mondanék, de ha nem mindenki azt venne akkor Range Rover... Nagyon szép autó, és jobban bírja a terepen. BMW az csak egzotikus, meg már az is ronda. Range Rover-t, meg nem sokan veszik és annál szebb.

De ezek ízlések és pofonok, amelyik neked tetszik, és sok sikert hozzá, na meg a munkádhoz!

2010. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 24. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon prémium autó, de a BMW-nek kisebbek lesznek a szervizköltségei is és szerintem szebb és jobb is.


BMW xDrive négykerék-meghajtás agyonveri a quattrot meg a Range Rovert

2010. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Audi Q7 na az autó! legjobb választás ebben a kategóriában.
2010. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

aki nem ert hozza ne kommentaljon

a range rover terepen ezerszer jobb mint az x60os vagy a q7-es

en a range rovert ajanlom

a bmw x6 az olyanoknak van akiknek tul sok a penzuk mivel ez az auto sehova se jo, normalis uton jobb egy m6-os es terepre egyik bmw se jo de ha annyira bmw-t akarsz vegyel x5-ost mivel az x6-osban a hatso ules kicsi ( [link]

2010. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kaiser g válasza:
2013. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!