Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sport légszűrő. Tömören,...

Sport légszűrő. Tömören, mitől jobb vagy roszabb mint a gyári? Előnyők? és melyik típus?

Figyelt kérdés
tapasztalatból beszélőket pontozok:)
2010. máj. 29. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
biturbós dízelhez kellene,ha ez számít.
2010. máj. 29. 14:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Előnye, hogy könnyebben tud szívni levegőt a moci. Hátránya, hogy rosszabb a szűrőképessége, mint a gyári papírszűrőnek, valamint ez a fajta szűrő nem gondozásmentes. Ajánlott, kb 1000-1500km-ként tisztítani, és új olajfilmet tenni rá.
2010. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és KB.mekkora teljesítmény növekedés várható,200lóerőnél?
2010. máj. 29. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:

én úgy olvastam hogy 4-8 %-os teljesítménynövekedéssel jár.

De attól is függ milyen márkájút veszel, mindenhol mást ígér a gyártó.

2010. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesítménynövekedés nem várható egy direktszűrőtől. Az a motor ugyanakkora teljesítményű lesz, mint előtte volt. Maximum egy kicsit rugalmasabb lehet. Nem kell bedőlni minden kamunak.
2010. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
direkt szűrők nem jók soha nem illeszkedik rendesen fúrni faragni kell, betét szűrő már jobb megoldás több levegőt kap a gép csak hát az állandó tisztítás.
2010. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én semmi különbséget nem vettem észre azon kívül hogy hangosabb lett az autó. Ha motorikusan akarod tuningolni akkor a motor vezérlésével kell kezdened.
2010. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!