Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges, hogy kontakt-hiba...

Herczegh József kérdése:

Lehetséges, hogy kontakt-hiba van a biztosítéktáblában? WD-40-et szabad-e befújni a biztosíték helyére?

Figyelt kérdés
Astra f(C14SE)-ről van szó. Időnként nem indul és ha a felső sor 3. biztijét egy időre kihúzom, utána indul. A tábla szerint az ablaktörlőé, de ha kihúzom, nem teker az önindító, illetve ha jár a motor és kihúzom, pár mp. múlva leáll(szerintem a pumpa is leáll ilyenkor).
2016. okt. 3. 13:04
 1/2 Trafó1 ***** válasza:
Ne vedd ki legközelebb csak mozgasd meg az újaiddal forgatva, ha utána indul csiszold meg. (ha bedugós kihúzós akkor kicsit ki-be mozgasd.
2016. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy órája megint nem indult, indítózás közben kézzel mozgattam és beindult. Viszont tavaly és tavaly előtt nyáron, mikor nem indult (csak tekert) nem mozgattam meg és néha, ha úgy gondolta beindult(pár nap után).
2016. okt. 3. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!