Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csúszik a kuplung?

Miért csúszik a kuplung?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót, amikor odaléptem neki váltom a 2. Sebességet magas fordulaton, határozottan éreztem, hogy csuszik a kuplung.. Amikor szet lett szedve.. meglepve tapasztaltam hogy eleg jo allapotu volt benne minden..Azert ha mar ott volt az uj... ki lett cserélve. (Szerkezet kinyomocsapagy, tarcsa) Es meg az uj kuplungal sem szazas.. foleg par kemeny kigyorsitas utan meg mar nagyon tre.. mi lehet a baj?

2016. okt. 3. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tapasztalsz pontosan? Írd le részletesen, lehet nem a kuplung a baj
2016. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:

kuplung munkahenger is lehet pl.

gondolom akkor sem fullad le ha a legmagasabb fokozattal akarsz elindulni.

2016. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha sikerül megégetni a lendkereket is. Azt se írtad, hogy szerkezetet is cseréltetek, vagy csak tárcsát.
2016. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tárcsa lett cserélve a nyomólap és a kinyomócsapágy... Ezeken kívül semmi.. Am fura lilás árnyalata volt annak a tárcsának ami a motorhoz van rögzítve.. Gondolom az lesz a lendkerék. ( Nem én szereltem csak ott voltam) Igazából normális használatnál észre sem lehet venni.. Csak amikor durvábban van bánva az autóval. Egy két keményebb kigyorsítás után már határozottan ahogy eléri az 5500-6000res fordulatot az autó gyanúsan hírtelen lepörög 8000ig viszont nem gyorsul 2.5 V6 os mazda KL-DE Motorról van szó
2016. okt. 7. 00:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja de még a váltóolaj lett cserélve.
2016. okt. 7. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!