Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri elkezdni autóra gyűjteni?

Megéri elkezdni autóra gyűjteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára 16 éves leszek és arra gondoltam, hogy elkezdenék gyűjteni egy autóra, szerintetek megéri? Amire oda kerülök, hogy lesz jogosítványom, arra tudja venni egy jó autót. Vélemények?



2016. okt. 3. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, megéri. Ha félre tudsz tenni havi ötven-hatvanezer forintot, akkor jó vagy.
2016. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1#: Ja 16 évesen biztos félre tud tenni havi 50-60 ezer forintot, amikor még egy érettségije sincs és max diákmunkát tud csinálni...
2016. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Iróniáról hallottál-e már? Nem, az nem egy ország.


Mellesleg egy 16 éves ember nyilván ki tudja számolni, mennyit kellene ahhoz félretennie havonta, hogy az általa kiszemelt gépjárműre összegyűljön a pénze. Ez kb. általános iskola harmadik osztályos feladat. Ne nézd annyira ostobának a kérdezőt, hogy erre nem képes!

2016. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írásban ne ironizálj. Pláne ezen az oldalon ne, mert rengeteg a tényleg hülye.
2016. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
persze
2016. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Írásban ne ironizálj. Pláne ezen az oldalon ne, mert rengeteg a tényleg hülye."

Látom, de van olyan is, aki megérti.

2016. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a hülye, nem erre céloztam. Hanem aki komolyan gondol egy ilyen választ. Kicsit olvass még, keveset olvasol.
2016. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, inkább megyek aludni, már késő van.
2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Gyerekeknek korán ágyban a helye.
2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!