Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt gumi ilyen esetben,...

Használt gumi ilyen esetben, ennyiért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gumit szeretnék venni az autómra télire. Ajánlottak használt 2-3 éves Conti TS830P-t, és Dunlop Winter 4D-t. Mindegyik 7-8 mm profilú. Megérné megvenni ezeket 15 ezerért, vagy mindenképp új gumi? 205/60 R16 a méret, és ha használtan venném, akkor kijönne ugye 60-ból, míg egy új gumiszett minimum 85, és akkor még csak közép kategória.

Szerintetek?



2016. okt. 4. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sokan ellene lesznek, ezért a saját élmányeimet osztom meg ebben. Én régóta használt gumikat veszek az autóimra. Semmiféle rossz tapasztalatom eddig nem volt, sem a téli, sem a nyári gumikkal. Tette mind a dolgát, ennyi. Igaz, ha sportosabb használnám az autót, vagy mondjuk télen sokat mennék jégen, hóban, lehet, hogy vennék újakat. Szerintem ha használtat veszel, az legyen minál újabb és mindenképpen prémium márkás. Nem árt megbízható helyről beszerezni. Az tény, hogy a használt gumi gyengébben teljesít, mint az új. Ameddig az új új:)
2016. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam használt gumit venni. Ha nem régi, nincs sérülése, nincs félrekopva, akkor semmi gond nem lesz.
2016. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Conti elvileg 2 éves, délután nézem majd meg őket. Hivatalos gumiszerviz, szóval reménykedem, hogy nem valami szétszakadt kacatot akarnak elsózni.
2016. okt. 4. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
17 ezerért kapni már Hankook-ot 205/55-ből,úgyhogy inkább azt.
2016. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó kommentelőnek igaza van, ha 1.500 forinttal többért kapsz új Hankook-ot, akkor az a jó választás.
2016. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobb a középkategóriás új, mint a használt prémium. Főleg, hogy majdnem ugyanannyiba kerülnek.
2016. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 205/55 nem jó, mert attól 2 centivel alacsonyabb az autó, és már most is leér az alja sok helyen. Gyárilag alacsony kivitelű.
2016. okt. 4. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
veszegettem a használt gumikat régebben. de sjanos max 2 év után kuka volt. Olcsóbban kijövök összességében ha veszek újat
2016. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!