Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio II autómban ma...

Renault Clio II autómban ma kivillant a motorhiba jelző ikon, mire gyanakodjak mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a kerdest így ebbeb a formában írd ki az ezotéria rovatba,ott talán valami látó megmondja.....esetleg telefonon megtávgyógyítja....
2016. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hahaha köszi..

Akkor még azt leírnám, hogy kicsit fogyogat a víz is, legalábbis ma minimumon volt, fűtés az rendben van, elképzelhető, hogy mégis hengerfej?! :/

2016. okt. 4. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Hidd el sokat segitene a helyzeten ha elvinned valahova ahol kiolvassak a hibakódot/kodokat a computerbol....addig csak vak talalgatas az egesz.......
2016. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, ez lesz, csak be vagyok gazolva mert 2hete a másik autónk lett hengerefejes..
2016. okt. 4. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a hengerfejességet nem mutatja a műszer. Viszont sok egyéb mást meg igen. EGR szelep, légtömegmérő hiba, simán lehet. Vagy porlasztócsúcs probléma, vagy ezer féle dolog. De így feltenni a kérdést tényleg lúzerség, ne haragudj, senki nem fog tudni válaszolni. Csak a műszer.
2016. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó sajnos én csak egy lúzer nő vagyok, elnézést, hogy kérdezni mertem. :)
2016. okt. 4. 12:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja 5-ös, hogy én is beokoskodjak neked képzeld ki lehet mutatni már a kezdődő hengerfej problémát is..
2016. okt. 4. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

"képzeld ki lehet mutatni már a kezdődő hengerfej problémát is.."


Mesélj még!

2016. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2016. okt. 4. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

én azt írtam, hogy a műszer nem mutatja. Tudod, a műszer, amit a kérdésedben feltettél,az a bizonyos ikon. nem azt mondtam, hogy nincs műszer, amivel ki lehetne mutatni.

De úgy feltenni egy kérdést, hogy még a motor fajtáját sem írod meg... nem mindegy, hogy dízel, vagy benzines.

2016. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!