Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek használtautó...

Mire figyeljek használtautó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Most tervezek a hétvégén autót venni, és picit meg vagyok tőle ijedve, mert első autóm, és igazából elég keveset értek hozzá. Eredetileg jott volna velem egy autó szerelő, de mivel elég messze van az autó, így nem vállalja. Szóval a kérdés hogy mit nézzek meg alaposabban mielőtt megveszem? Lesz egy tesztvezetés is, ott kb 10 kilométert fogok vele vezetni mielőtt kifizetem, úgy gondolom annyi alatt lehet tesztelni az autót. Utána pedig haza fele 350km. (Amire kapok garanciát, hogy az autó probléma mentesen haza fog hozni)

2016. okt. 5. 06:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te is hasonló stílusú gyerek vagy, mint aki eladja, akkor hajrá, biztosan tartjátok majd a kapcsolatot telefonon ilyen stílusban " te, neked is csinálta ezt a hangot? stb." ha viszont egy átlagos autót vennél, ami ennyi pénzért viszonylag megbízható, keress egy eredeti állapotút. Az eladó pont olyan vevőre számít, mint te. nem értesz hozzá, első autó és beleszerettél, mert de tuning. De ha van időd és diákigazolványod, utazz le, Nyíregyháza szép város, nézz ott is körül. De az 1.3-as motor 130 lóerővel a dugattyúk miatt, meg az 1.6-os hengerfejjel elég nevetséges. Ok, írható kompjúter is van. Az magában sok pénzbe kerül. Természetesen az autó papírjai nincsenek rendben, ha a rendőr megállít, soha nem vizsgáztatod le újra. Ugyanis ez egy alaposan és nyilván engedély nélkül átalakított autó !
2016. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Miért szóljuk le? Mert egy egy f0staliga!


Tróger átalakított, 100%, hogy nincsen lepapírozva az átalakítás (így ha van vele egy baleseted és KPM-re viszik még az unokád is fizeti majd a büntetést), igazi összegányolt vacak. Biztos, hogy törve volt (bár ez mondjuk egy 23 éves autónál nem ritkaság) és az is biztos, hogy nem megy el 2 tank benyát úgy, hogy ne kéne szerelni rajta valamit.


De ha te szeretsz szerelni és néha megállni az út szélén akkor pont neked való...


Nem sok pénz amit rászánsz de ennél szinte csak értelmesebb autót lehet venni belőle.

2016. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Ezt a kocsit mindenképpen vedd meg ha az orális szex a hobbid!Sőt akkor kifejezetten ajanlott!!!
2016. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
#8 én úgy adtam el az autómat, hogy csak a hibáiról beszéltem a hírdetésben meg a szagáról, meg a szagának az okairól :D
2016. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Az persze boyracer autó igen....

Akik ezeket írták,azoknak halvány lila gőzük sincs arról,hogy a leírt átépítés micsoda munka,pénz és türelem kérdése lehetett.A leírásban és a képeken se látni semmi jelét jóskásításnak,gányolásnak.

130Le egy 1.3-as épített Honda blokktól meg nem furcsa,hanem alap.


Igen,biztosan vannak apróságok vele,biztosan nem papíros az átépített motor (de az kit érdekel,senki se tudja),és biztosan túrták is neki,de ettől függetlenül teljesen reális áron megy,semmi nagy csalódást nem kell várni tőle,ha nem füstöl,és ha nem rohad.


Gondolom magad is belátod hogy nem gyári átlag autó,idős nyugdíjas tulajtól.Ha ezt elfogadod,akkor érdemes megnézni.


Viszont nem volna rossz,ha lenne hozzá gyári motor is,ha valami adódik.

2016. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező,ha csak nem valami tucat népautót akarsz venni,akkor ne ezen az oldalon kérdezz.
2016. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ. Egyébként nem szeretem ilyen terén ezt az oldalt, mert néha az emberek olyan dolgorol mondanak szakvéleményt amihez egyáltalán nem értenek. (Nem csak ebben a témában, rengeteg témakörben észre vettem mar olyan dolgokat hogy csak fogtam a fejem) testepites témakör: a feherje karos a májra nézve meg impotenciat okoz. Wtf...és erőszakosan próbálja rábeszélni az emberre a faszsagot. En sem láttam még az autót, igy nem is tudom megmondani milyen motorikusan.
2016. okt. 6. 08:39
 28/43 curiousgeorge09 válasza:
Ha lut704 a rendszáma, akkor most láttam zuglóban, nézd meg budapesten. Ha nem, akkor bocsánat, tárgytalan a hozzászólásom.
2016. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Nem az a rendszám:)
2016. okt. 6. 09:00
 30/43 anonim ***** válasza:
A 27-es kommentedre csak annyit írnék,hogy ne haragudj,hogy nem azt a valaszt adtuk a kerdesedre amit te olvasni szerettel volna.....csak akkor minek jöttél kérdezni ha az nem jó amit írunk.......
2016. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!