Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek használtautó...

Mire figyeljek használtautó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Most tervezek a hétvégén autót venni, és picit meg vagyok tőle ijedve, mert első autóm, és igazából elég keveset értek hozzá. Eredetileg jott volna velem egy autó szerelő, de mivel elég messze van az autó, így nem vállalja. Szóval a kérdés hogy mit nézzek meg alaposabban mielőtt megveszem? Lesz egy tesztvezetés is, ott kb 10 kilométert fogok vele vezetni mielőtt kifizetem, úgy gondolom annyi alatt lehet tesztelni az autót. Utána pedig haza fele 350km. (Amire kapok garanciát, hogy az autó probléma mentesen haza fog hozni)

2016. okt. 5. 06:03
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Mert konkrétan senki nem ismeri az autó elő életét meg ilyene , es mindeki ugat hogy milyen sufni tuningolt szar... miközben nem is ez volt a kérdés. Hanem hogy mit vegyek figyelembe autó vásárláskor?
2016. okt. 6. 09:26
 32/43 anonim ***** válasza:

Ne rohadjon teherhordó részeken,a motor normálisan járjon és ne nagyon füstöljön.

Váltó jól kapcsoljon,ne reccsenjen.


Ha ez-az nem működik,zörögnek a műanyagok,kopog a kátyúkon,korrodál a sárvédő az nem olyan probléma,ami miatt ott kéne hagyni,mert ennyiért beleférnek ezek.

2016. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"mindeki ugat hogy milyen sufni tuningolt szar..."

Mert ha egyszer az,akkor mit mondjunk....de nem baj vedd meg nyugodtan,mindig kell legyen egy első alkalom amikor az ember megégeti magat valami álomtuningelsőverdával......

2016. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

"Mert ha egyszer az,akkor mit mondjunk...."

Mond már el hogy mi rajta a "sufnituningolt szar" ?


Teljesen gyári karosszéria,aminek feketére van fóliázva a gépteteje?Ez mégis mitől sufnituning?Nem látok rajta nagy szárnyat,bojlerjóska lökösöket tyúkráccsal és még a kipufogó is kiemelkedően szolíd egy Civic-hez képest.

Nem látok rajta nevetséges felnit,csavart küszöb,led-es lámpát és 25 matricát sem.Innentől kezdve mitől jóska?


A toronymerevítőtől csak merevebb lesz a kasztni,az épített motorral semmi gond ha nem eszi az olajat,és ha a próbakörön nem csinál semmi rendelelleneset.

Az írható ECU meg legalább 80 ezer,és a megírás munkadíja is legalább annyi volt.


De igen,sufnituningolt szar mert nem szöggyári az autó.Bravó,marha nagy hozzáértésre vall ez a felfogás...

2016. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"mindeki ugat hogy milyen sufni tuningolt szar..."


Mert már ránézésre is a hányás kerülgeti az embert? Még mert random osszebadaszott alkatrészekből van? En tudom értékelni a tuning autókat ha becsületesen még vannak csinálva. Na ez nem olyan, ez ami volt kéznél azt belebaxom típusú tuning.

2016. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Melyik része a "volt kéznél és beleb*aszom" szint?


Kár fáradnod...

2016. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy, kérdező. Ha másért nem, hát azért, mert nem BMW-t akarsz első autónak, mint a többség. Hidd el, nem irigységből akarunk lebeszélni erről a vasról, hanem azért, mert tuti, hogy ráfizetés. Az sem igaz, hogy nem értünk hozzá, és csak ugatunk. Én pl 40 éve vezetek és ezalatt vettem néhány autót magamnak, és a feleségemnek. (A gyerekeimről nem is beszélve.) Ismerős vagyok ezen az oldalon, és nem egy felhasználóról tudom, hogy érdemes rá hallgatni még nekem, az öreg csókának is.
2016. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
58%
80%-os,ha neked ez tetszik,meg szeribted ez egy szép és jó faxa éptés akkor menj azt vedd meg........nagy biznisz lesz ez a garantaltan torott eleju,valami bordoval összesprickolt,rendkivül hihető 130lovas motorral összehentelt,falubikájagéza exautója.....
2016. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
megvetted az autót ?
2016. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Végül küldött egy videót a motorról, es olyan hangja volt mint egy dizelnek. Aztán kerestem egy "nagypapa" autót inkább es végül azt vettem meg. Az is Honda civic csak nincs hozza nyúlva. De persze azzal is kell foglalkozni.
2016. okt. 12. 10:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!