Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen létezik? Elakartam adni...

Valakiadjonválaszt kérdése:

Ilyen létezik? Elakartam adni egy autót ugy ahogy kell. tiszta papirokkal, jött egy érdeklödö akinek nem tetszett a jármű hát van ilyen.

Figyelt kérdés
A lényege az követelte rajtam az utiköltséget amiért házhoz jött. Természetesen nem kapott egy fillért se erre kihivta a rendöröket. Akiket mivel dolgom volt nem vártam be. Bár szembe találkoztunk autóilag. Majd kaptam egy smst a "vásárlótol" hogy várhatom az idézésemSzerintetek létezik ilyen? a világon én még ilyet nem hallotam...autó nézö-kocsi nem tetszik--eladó téritse meg a költséget amiért autót jött nézni.
2016. okt. 6. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak röhögni tudok xD

Pénz helyett jól meg kellett volna verni az ilyen hülyét.(nyilván nem, de érted)

Sok idióta él az biztos :D

2016. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd vissza az SMS-ben hogy vicc kategória vagy öregem... :D Ilyen nincs.
2016. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És ezért kijött a rendőr?? Máskor meg azt mondják hogy csak ha már vér folyik. Amúgy meg idióta az ember, írd vissza hogy pereljen be nyugodtan ,és még bukja is a perköltséget.


Milyen jó kereseti lehetőség lenne: kinézek naponta 3-4 kocsit ,jó messze,lemegyek stoppal,meg kedvezményes jeggyel , lefikázom a kocsit aztán tartom a markom hogy akkor 10 ezer lesz ,vagy hívom a rendőrt :D

2016. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmadiknak mondom, hogy nekem is ez jutott eszembe :D

Diák bérlet nekem 3400, és egész hónapban bármikor mehetek Pécsre, majd én is bemegyek egy kereskedőhöz minden nap suli után megnézni egy autót és tartom a markom, hogy akkor kérek 5000Ft utazási költséget. :D Vicc az összes, amilyen hülye emberek vannak az országban néha már nekem fáj...

2016. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Esetleg meg adhatod a számát szívesen megkérdezném mi fordul meg ilyenkor a fejében.
2016. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogyne, útiköltség mi?

Az ő dolga, hogy hol néz autót, bár néha próbálkoznak ilyennel.


Legközelebb ha meghallod a telefonban a cigány akcentust, akkor mondd, hogy el van adva az autó!

Azok a mocskok szoktak útiköltséget követelni.

2016. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is volt, hogy felhívtak, hogy "Szevasz tesó, az autó iránt érdeklődök" és már mondtam is, hogy "bocsi már nem aktuális" :D
2016. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jaja kijött a rendör de mivel elmentem otthonról késöbb csak össze futottam velük a házam elött.... épp arra jártak megint :) lényeg a lényegbe kedvesek voltak és elmondták azt nekem amit a "vásárlónak is) nekik a bejelentésre kötelességük kijönni..de mivel sem büncselekmény,sem szabálysértés nem történt....meg kérték a @sz kalapot huzzon haza..a pasi sérelmezte hogy ki dobtam az udvaromból,,na it is nekem volt igazam ugyanis azt és addig engedek be bárkit a saját kertembe ameddig én akarom.szerintem ez a @szkalap ebböl él......
2016. okt. 7. 07:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon élünk, sajnos léteznek ilyen hülyék és az a baj, hogy egyre többen vannak. Az a szégyen, hogy ilyen hülyeség miatt kimentek a rendőrök.
2016. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!