Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekem tolattak a tesco parkoló...

Gother Szabina kérdése:

Nekem tolattak a tesco parkolójában mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mai napon nekem tolattak a tesco parkorjában és a vétkes megállás nélkül elhajtott elég nagy horpadás lett az autóm elején van rá 2 tanúm is a rendszámát fel írtam!

Azonnal be rohant a tescó vevő szolgálatára és ott közölték hogy nincsen be kamerázva a parkolójuk:(

egy forgalmas fő út mentén van a parkoló van még egy lidl és egy mól benzinkút

Érdemes bemennem a rendőrségre? fel jelentés tenni úgy hogy a tesco parkolója nincsen be kamerázva ?


2016. okt. 6. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tegyél feljelentést ,rendszám alapján ,2 tanúval tiszta ügy.
2016. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ők 5-en ültek a kocsiban és ha mást állítanak ?
2016. okt. 6. 18:37
 3/9 ede1219 ***** válasza:
100%

Reménykedj, hogy sérült az ő kocsijuk is, akkor könnyebb bizonyítani.

Egyébként minden tesco parkolója kamerázott, csak neked nem adhatják ki a felvételeket.

2016. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott azonnal kellett volna rendőrt hívni! Utólag is tehetsz feljelentést. A szükséges adatokat átadod és rendőrség megindítja az eljárást.

Ez nem úgy működik hogy 2 állításával szemben 5. Ha neked van 2 tanúd, az neki már sz*r.

2016. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ment, és tudod a rendszámát, akkor mindenképpen tegyél feljelentést, de minél elöbb.


Ugyanis akármennyire nem is látszik, a rendörségi módszerekkel ki lehet mutatni, hogy meliyk autó ment bele a tiedbe. Ugyanis minden esetben kis festékrészecskék kenödnek a másik kocsira (ami sokszor szabad szemmel nem látható), és ennek alapján be lehet azonosítani az autót. És minden egyes autónak picit más a festékösszetétele, tehát 100%-ban beazonosítható.

2016. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a biztosítónál már ma bejelentetted volna, akkor a biztosító mint cserbenhagyást kezeli..ők megoldják..(legalábbis én ezt tettem) ha holnap nem lépsz, akkor már fújhatod..hogy öten voltak az nem számít...annál rosszabb nekik...most nem részletezném miért.


A kamerákat egyelőre hagyd, majd a hatóság megoldja...neked amúgysem adják ki(mert van kamera, csak nem dicsekszenek vele)


járj szerencsével.

2016. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Evvel a módszerrel neked meg lett a tettes?
2016. okt. 6. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Öten ültek benne ,és?

Egyrészt ő hajtott el,te teszed a feljelentést.

Küldesz képeketakocsidról,az okozó kocsiját bekérhetik,és abból megállapítható,hogy koccant,sőt akár a te festékfoltod is a lökösén lehet (súrlódás-> olvadás és rászáradás) ,ami már -már perdöntő.

2 tanú ,ha vadidegen hihetőbb mint 5 "részlehajló" illetve ,ha te okoztad volna a kárt akkor miért te tennél feljelentést?

Ez ilyen : "Igen én vagyok a gyilkos ,de van alibim szal nem értek semmit" ,magyarul itt esélyed csak neked van.

2016. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp feljelentés, habozás nélkül.


És tanulság, fedélzeti kamera vásárlása. Abból aztán végképp senki nem mossa ki magát.

2016. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!