Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C-max tompított fényszóró...

Gidacska79 kérdése:

C-max tompított fényszóró gyújtáskor bekapcsol normális?

Figyelt kérdés
Kikapcsolt állapotba van a kapcsoló de amit gyújtást adok az autóra a fényszórók bekapcsolnak. Másik kérdés a reflektor csak addig világít amíg húzom a kart gondolom ez nem vagy kell valamit csavarni.Most vettem az autót ,könyv nem ír sokmindent.

2016. okt. 7. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha húzod az valószínűleg a fénykürt lesz. Bizonyára ha előretolod, az lesz a távolsági.
2016. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem "auto" módban van az a világításkapcsoló? Ami gyújtásra tompítottat kapcsol.

Távolságit kapcsolni előrenyomva kell fordon, persze ha már ég a tompított.

2016. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs autó mód viszont elvileg nappali fény funkciós azért kapcsol be de fogalmam sincs hogyan deríthető ki.vannak országok ahol rég kötelező. Dániából hozták be. Elképzelhető ha nem kapcsolok tompítottat (kapcsolóval)hiába nyomok reflektort azért nem kapcsol?
2016. okt. 7. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, reflektort csak akkor kapcsol ha már van tompított.

Szerintem vidd el egy villamossági szerelőhöz, hogy kösse át úgy ahogy nálunk kell.

2016. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam kötelező 2011 -től az unio ba a nappali menetfény automatikus bekapcsolása Nem babráltatom meg legalább erre nem kell városon kívül figyelni. Kisebb fényerővel világít a lámpa ilyenkor elvileg.
2016. okt. 8. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!