Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy autóból az utcán hangos zene szól?

Figyelt kérdés

Nos ,eddig nem gondoltam rá de ma megfogalmazódott akérdés bennem hogy mi az emberek véleménye amikor az utcán hangos zene szól egy autóból ?

Egy kis háttérsztori:

3 szervízben töltött nap után végre beszereltek egy autóhifis boltban az autómba életem első komolyabb hangcuccát (pedig már rég óta vezetek kb. 20 éve és csak most jött meg a kedvem a zenéhez)

Tehát próbálgatom mennyit tud,milyen hangos a max, mennyi a basszus stb...

Ami azt eredményezi hogy kegyetlenűl hangosan szól benne, a basszustól pedig még a hátsó ablak is rezeg,a tükrökről és a rendszámról nem beszélve(ez olyan kb. Mint "A gyerekeknek minden vicc új"

Háttérszori Off.



2016. okt. 8. 00:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóban általában a diszkós helyimenőcsávók szokták bömböltetni a zenét, hogy megmutassák, ők mekkora királyak. Nagyjából ugyanaz, mint amikor a motorosok szándékosan hangosra alakítják az egyébként relative csendes kétkerekűeket, és trenyáznak vele a nagyérdemű előtt, tökig húzzák a gázt, zöldnél full fordulatszámmal egykeréken indulnak el. Kivagyiság, nagyképűség.
2016. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És mekkora mellű a nőd...?:-)


Alapvetően bunkóság full hangerőn üvöltetni a zenét, főleg lakott területen belül. Viszont én nem szólhatok erre semmit, mert magam is ezt szoktam csinálni, azért városon belül, pláne kora reggel vagy este lehalkítom. Nekem azért az se mindegy, hogy mit hallgat az illető. Mulatóssal, műanyag zenével a világból ki lehet kergetni, de volt olyan, hogy lementem a házunk előtt parkoló sráchoz megkérdezni, mi az, amit hallgat, mert nagyon jó.

2016. okt. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs róla rossz véleményem, nem olyan durva dolog. Otthon lehet hogy nem hallgathat zenét hangosan akkor legalább a kocsijába.
2016. okt. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek, #2 kocsiban a hangerő :) Csak nem Tankcsapda ?( mennyit hallgattam régebben :D)
2016. okt. 8. 01:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez virtuális pénisznövelés, akárhogy is vesszük.


Mert nem az a lényeg, hogy milyen szépen szól,

hanem hogy milyen hangosan.


Attól nem is beszélve, hogy káros mind egészségileg,

mind mentálisan. Nyilván nem olyan a reakcióidőd,

ha 100dB üvölt a füledbe, mintha valami más zene

szól, esetleg csak a motor hangját hallod.


Persze plázacicát lehet vele fogni, de az emberek

többségéből negatív előítéletet fog kihozni irántad.

2016. okt. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

1, fölösleges menőzés pláne pl. egy 15-20 éves autóban;

2, a "használójának" lesz vele baja, mert hamar megsüketül;

3, a környezetét irritálja a fölösleges zajszennyeződés;

4, saját magát és környezetét is veszélyezteti (pl.: nem feltétlen érzékeli egy szirénázó tűoltóautó hangját, ami ki tudja épp hova megy...;

5, ez a style rendszerint sebességtúllépéssel is jár, mert "úgy legalább" duplán menő a dolog.

Összesítve: egy tök fölösleges dolog.

2016. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Az utcán megfordulok egy jó kis subwoofer hallatán,hogy miből szól..nekem személy szerint tetszik-de ha a házam előtt drünnyögnél órákig,levenném a sarukat az akksidról
2016. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is van a kocsiban egy kissebb láda.en csak néha tekerem fel hangosra,altalaban közepesen szól.

De lehet hogy kívülről csak a tuc tuc hallatszik.ami neem erdekel,mert belül nem csak tuc tuc megy.

Úgy lett beállítva,hogy ne csak a láda szóljon.

Különben nem érdekel más véleménye,az autó nem rohad ki alolam,szep állapotban van.

Én a magam szórakoztatására hallgatom a zenét..

2016. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem hiszem el, hogy ebben is a menőzést látja csak mindenki.

Mivel én is szoktam bömböltetni a zenét (azért elég komoly hangrendszerem van, tehát nem recsegős tucc-tucc), így nyilván semmi bajom. Egyet utálok: mikor éjszaka a házam előtt megy el egy ilyen, és én alszok, sőt olyan is volt, hogy megállt a gyerek valamiért pont előttem, de a zene bömbölt. Na ezt nem szeretem.

2016. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok negatívan állni a témához, de én felelőtlennek és veszélyesnek tartom, ha az autóban olyan hangosan szól a zene, hogy ezzel kevésbé érzékeled a külvilágot. Van olyan ismerősöm, aki azért ütközött mentőautóval (és halt meg miatta a szállított beteg), mert úgy ugatott a zene az autójában, hogy nem hallotta a szirénát a kereszteződésben. A mellette lévő sávban megálltak, nem látta, hogy mi van, és dirr, bele a mentő oldalába, az meg felborult.

Szóval jó a zene, én is szeretem hallgatni, de engem vezetés közben zavar, ha hangos. Pontosabban az zavar, hogy kevésbé érzékelem általa a külvilágot, ami azért vezetéskor nem utolsó szempont.

2016. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!