Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nagymotorosok miért nem...

A nagymotorosok miért nem intenek vissza a robogósoknak?

Figyelt kérdés
Tegnap robogóztam intettem több nagymotorosnak és nem intettek vissza...szarul esett, miért van ez? :/

2016. okt. 8. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Te ebből ügyet csinálsz? Nekem meg pont az a tapasztalatom, hogy robeszosok nem intenek vissza - de nagyjából ennyi. Nem különösebben érdekel, hogy ki int vissza vagy ki nem ( mindenkinek szoktam inteni )


Jobb lenne a figyelmedet inkább a motorozás lényegére - a gépre és az útra koncentrálnád.

2016. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez hagyján. Én tegnap autóztam, intettem több autósnak és nem intettek vissza...szarul esett, miért van ez? :/
2016. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én tegnap sétáltam a körúton és integettem a gyalogosoknak, oszt mind hülyének nézett.
2016. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a gond, hogy robogós vagy. Nagyon sokan már a nagymotorosoknak, meg senkinek sem intenek vissza. Akinem meg szokása az intés, az visszaint a robogósoknak is.
2016. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, megint a töketlen robogósok...

Nálam az a járgány, amin nincs kuplung, a motoros fűkaszával van egy szinten.


SUZUKI GSX-R 1000

2016. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
És a pofád mivel van egy szinten? :D
2016. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1es


Tudod, hogy a robogósok miért nem intenek vissza? Mert 1000 motorosból 999 nem int nekik. Azt az egyet amelyik int, már észre sem veszik.

2017. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 konya bence válasza:
Szard le. Tartsd meg a jó szokásod és ints aztán szard le ha nem int vissza. Én ha velem szembejössz és intesz biztos visszaintek mert énis robogon kezdtem. Amugy mikor még kismotorral jártam pont az ellenkezőt tapasztaltam hogy a nagymotorosok intettek a robogosok nem. :D
2017. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!