Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek, ha pont szemtanú...

Mit tennétek, ha pont szemtanúi lennétek, hogy az autótokat véletlenül megkarcolják?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Az attól függ,hogy a károkozó hogyan áll a dologhoz.


Ha nem hőbörög,nem neki áll feljebb,akkor szépen kitöltenénk a kárbejelentőt kulturált emberi módon.

Bárkivel előfordulhat ilyen,ezért ha utána korrekt módon vállalja,haragudni se tudnék rá igazából.


Viszont volt olyan is,hogy benne ültünk az autóban amikor valaki lakott területen belül 70-el elvitte a tükröt,és továbbhajtott.

Na azt kergetni kellett majd le is kellett szorítani.

Anyuka volt,aki még akkor sem igazán akarta elismerni,amikor látszódott az ő ajtóján is a sérülés.

2016. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És akkor az emberek többségénél van mindig kárbejelentő lap? Mert ha nincs, akkor gondolom a manuska telefonszámát és nevét édeskevés elkérni, felírni.

Vagy ilyenkor rendőrt kéne hívni?

2016. okt. 8. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell hogy nálad legyen bejelentőlap.
2016. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Honnan lehet szerezni? Internetről nyomtatható?
2016. okt. 8. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van bejelentőlap.


És igen, ha nincs egyikünknél sem simán rendőrt hívok.

2016. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az egyik parkoloban egy venasszony ranyitotta az ajtojat az automra. Azt mondja: "huppsz", en meg pont visszaertem es az autom hatuljanal alltam, de pont lattam mit csinal. Mondom neki: "mitcsinaaaalsz?" Szerencsejere nem lett karc, meg hiba az ajton....
2016. okt. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Németországban egy élelmiszerbolt mellett bérlünk lakást. A parkoló is közös. Itt nincs lejárt jogsi, a 90 éves anyókák is kocsival járnak bevásárolni. 5 év alatt háromszor törték le a tükrömet, és kétszer húzták meg az autó oldalát. Kicsit idegesítő a dolog, főleg, hogy soha nem hagynak ott semmi elérhetőséget. A múltkor viszont láttam, amikor egy vadi új Volvót húzott meg egy fiatal csávó. Hamar eltűnt, az ablakból a rendszámát se tudtam leolvasni, csak később láttam, ahogy a tulaj a fejét fogva nézegeti az autót. Gondolom szívesen megváltoztatta volna az elkövető facebook-profilképét. :-))
2016. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
annyiban javitanalak hogy mar van lejart jogsi :-) az ujakat is 15 evre adjak es a regieket is at kell iratni
2016. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a kiigazítást.
2016. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!