Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első Bs jogsival viheto...

Első Bs jogsival viheto milyen mocit javasoltok?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok, olyat szeretnék aminek van ülés alatti csomagtartoja mert sokszor viszek táskát is.
2016. okt. 9. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen az az "Első Bs jogsi"?


B kategóriás vezetői engedéllyel - ami a többségnek az első, mivel elég egyszer megszerezni - segédmotoros kerékpár vezethető. Aminek az ülés alatt van csomagtartója, azt robogónak nevezik Magyarországon.

Ezekből olyant veszel ami tetszik és amit a pénztárcád megenged.

2016. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első,Bs jogsi. S robogobol milyet javasoltok? Azert irom hogy első BS jogsi mert masnak mar van elotte mocis tapasztalata...
2016. okt. 9. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezekből olyant veszel ami tetszik és amit a pénztárcád megenged.
2016. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy nagyobb kerekű robogót javasolnék. Sokkal jobban veszi az úthibákat, kevésbé akar megciccelni.

Pl: Aprilia Scarabeo, Malaguti Centro, Piaggio Liberty, Kymco Agility City.

Nem tudom, mennyit szánsz rá, de ezekből vannak újabbak, amik 4T-k(4 ütemű motorral szerelt). Lehet az jobb lenne, mert a 2T-k kipuff füstjének van egy jellegzetes szaga, amit kicsit bevesz a ruhád.

2016. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honda diót néztem... A 4 uzemut javasoltk nekem is.. Majd megnézem az említett típusokat. Malaguti f12t dicserik meg...
2016. okt. 11. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sok a rossz(kátyús, nyomvájús) út amerre járnál vele, akkor kezdésnek inkább azokat nézd, amiket írtam!
2016. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Határ úti metró közelében lakunk.foleg a nyugati hoz mennék be vele.esetleg kisebb pest közeli kirándulásokat tennék..
2016. okt. 11. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a helyeket, de a nagyobb kerék stabilabb lesz, nem esik bele a kátyúba, könnyebben felmész pl járdára, stb.
2016. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!