Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban a rádió kikapcsol...

Az autómban a rádió kikapcsol kb 10percenként, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete csinálja ezt, előtte tökéletes volt. Autórádiókkal foglalkozó műhelyben kötötték be, nem otthoni barkácsolás...

2016. okt. 10. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

"Autórádiókkal foglalkozó műhelyben kötötték be,"


Akkor mi lenne ha visszavinnéd hozzájuk es nekünk nem kéne belemenni felesleges találgatásokba!Gondolom számla van,menj vissza es nezesd meg veluk!

2016. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Számla nincs már meg, mert több mint 1 éve lett bekötve... és gondolom ha meglenne, akkor se lenne már rá garancia...

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor inkább ne írj semmit, okoska...

2016. okt. 10. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Te okosozol le engem,de magatol nem jut ennyi eszedbe...meg akkor sem ha nincs papirod a beépitesrol......
2016. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen lekapcsol, mindig es mindentol (pl cd v radiot hallgatsz) fuggetlenul? Allo helyzetben is (nem jaro motorral)?
2016. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha nincs is számla és/vagy garanciaidőn túl vagy, akkor is valószinűbb, hogy egy ezzel foglalkozó helyen akár helyből meg is javítják, de minimum megtalálják a hiba okát. Mert hiába mondjuk, hogy pl túlmelegszik, vagy azért, mert nem szellőzik, nem hű, vagy azért mert valami tönkrement benne. Ha értesz hozzá, ilyenekre úgyis rájössz magadtól is, ha nem annyira, akkor meg csak rosszabbat teszel, ha most elkezded gányolni.
2016. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem itthon akarom megcsinálni. Nyilván el fogom vinni a szerelőhöz, amint lesz rá időm, csak addig is kíváncsi lennék az okára.

Amikor megvettem a kocsit (használtan) az volt a probléma, hogy akkor is bekapcsolt a rádió, amikor a kocsi le volt állítva és senki nem ült benne, illetve menet közben időnként kikapcsolt. Akkor elvittem a szerelőhöz, aki átkötötte a vezetékeket, hogy ne lehessen bekapcsolni a rádiót ha áll az autó, mert ha folyamatosan ki-be kapcsolódik, akkor lemerül az aksi. Ha leállítottam, automatikusan leállt, és ha nem kapcsoltam le külön leállítás előtt, akkor a következő indításkor automatikusan elindult a zene is. Kb. 1 évig jó volt minden, 1 hete csinálja ezt, hogy megy a zene (mindegy, hogy rádióról, vagy pendrive...) és egyszercsak kikapcsol miközben jár a motor, illetve amikor leállítom, akkor nem kapcsol ki automatikusan. Viszont azt nem csinálja, mint a szerelés előtt, hogy ki-be kapcsolódik álló motor mellett...

Nyilván nem állok neki itthon, nem értek hozzá, nő vagyok...elrontani nem akarom. Csak hátha valaki tudja, hogy mi lehet a baj.

2016. okt. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!