Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet buta kérdés, de a...

Lehet buta kérdés, de a műszerfal kijelszi a kuplung, sebváltó, lengéscsillapító, esetleg felfüggesztés hibát? Normális, hogy egy 12 éves A3nak olyan kemény a lengéscsillapítója, hogy kb egy 1 cmes kátyút is megerzek?

Figyelt kérdés

#xjjsjsjsh
2016. okt. 11. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A műszerfal nem jelzi ki az említett hibákat, ezeket a sofőr veszi észre.

A normális is autóban megérezni a kátyúkat, még az 1 cm-est is.

2016. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jelez semmi olyat, amilyet te írsz. Ezt mind a sofőr kell észlelje.

Most a kemény futómű alatt nem tudom mit értesz. Szerintem csak nincs mihez viszonyíts. Túl keménynek biztos nem kemény, mert ha az autónak futóműhibája van, akkor puha lesz, és nem kemény. Szóval a tied jó. Lehet hogy S-line-os, és azért érzékenyebb egy kicsit, de szólok, hogy ez jó, és nem rossz dolog :D

2016. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan kocsi de az automataváltós vagy aktív felfüggesztésű,az ilyen jelzi ha gondja van. Szerintem ez az Audi egyik sem. Szóval ez ilyen,kemény futómű ,vagy valami elődöd cserélt benne valamit hogy "sportos" legyen.
2016. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz. :)Valóban nincs mihez viszonyítsak. Japánkocsit,ami elvileg puhább,azt sosem vezettem,mert nem régi a jogsim,és ez az első autóm. Tanulni is 6os golfon vezzettem,annak is ilyen volt mint ennek. Állítólag a főnököm seat corrdobája is ilyen..Tehát lehet,hogy ez ilyen vw csoportos sajátosság... Második igen s-lineos...:)
2016. okt. 11. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hibákat nem jelez a műszerfal, pláne egy 12 éves autónál.


Gyanítom, hogy sportfutóműves a tied. Egy ismerősömében ültem nemrég, kishíjján a fogtöméseimet kirázta.

Felüdülés volt utána visszaülni az XC60-as Volvomba, pedig azon 19-es kerekek vannak.


Vagy esetleg még az lehet, hogy túl vannak fújva a gumik.

2016. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!