Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford KA-val kapcsolatba...

Ford KA-val kapcsolatba valaki segítséget nyújtana-e?

Figyelt kérdés
Van-e valakinek, tapasztalatok még amik érdekelnének.
2016. okt. 11. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne vegyél!Egy papírautó.
2016. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BiTOPro97 ***** válasza:

Én meg új autóstól hallottam, hogy baromi megbízhatatlan a KA.


Pedig én Ford Mondeo-t akartam venni anno, de abból meg használtat nem lehet jót kapni. De azok újonnan jó autók voltak.

2016. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BiTOPro97 ***** válasza:
Jó mind a kettő óta évek teltek el.
2016. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kis fogyasztása miatt tetszik nekem.

Csak egy kis adat: Ford fiesta 1.4 tatásan 4.5-5.0 közt el volt, 1050-es trabant manual szivatóra visszaalakítva 5-5.5-el volt meg :) Szóval nehogy már ez ne tudja a 4.5-öt.

2016. okt. 11. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyik kisautó sem fogyaszt sokat, de mára az összes KA el van rohadva, megbízhatatlanok, szóval nem a fogyasztás lenne a legnagyobb költség, az biztos. Ha alacsony fogyasztású autót szeretnél, ami megbízhatóbb, vegyél 1,0 Swiftet, Micrát. Ha ezt azt autót nézegeted, akkor gondolom 400-500 ezer a maximum, amit autóra szeretnél költeni. Ha KA-ból találsz keveset futottat, ami nem rohad annyira, az is jó lehet, de sok jobb választásod is lenne.
2016. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ott kezdődik a hiba a mondatodba, hogy te azt állítod be, hogy belföldről akarok venni autót.

Ford párti vagyok egyébként (vagy porsche, csak közalkalmazotti pénzekből...)

2016. okt. 12. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik hozzászólásban sem láttam olyan állítást, ami belföldi autóvásárlással kapcsolatos. Nyilván tudod, hogy ilyen kis értékű autót nem éri meg jobban külföldről sem behozni, de ha ezt szeretnéd, és Ford párti vagy, vegyél Fordot külföldről. Az más kérdés, hogy ennek mennyi értelme van. Minden esetre ne Ausztriából vagy Németországból hozd, mert azok biztos, hogy csontig vannak rohadva az utak téli sózása miatt. Ha külföld, akkor inkább Olaszországot javaslom.
2016. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Ford ka egy elég robosztusra épített kisautó. Nem sok baja van, de cserébe elavult technika van benne. Az 1.3-as őskövület motor mindenképpen az. Rozsdásodni szeret, a tanksapka környékén mindegyik rohad előbb-utóbb, de mindehol hajlamos rá. Amúgy vezetni jó, ha 1.6-os motorral veszed, akkor meg pláne.

A fogyasztása nem nagyon kevés, mert rövid a váltó áttételezése, úgy emlékszem. Kerestem egy cikket a neten, ebben szerintem benne van minden, ami érdekelhet.

[link]

2016. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A régi fajta érdekel?

Az nagyon jó autó, és igencsak megbízható. Az 1.3-mas benzines valóban ócskaság, de pont ezért jó, és könnyen repíti a pici kasztnit. Én 192 centisen vezettem, lazán elférek benne. Ez amúgy is egy 2 személyes autó, vészhelyzet esetén még 1 ember be tud feküdni hátra, de ennyi. Amúgy unokatestvéremnek van évek óta, hajtja megállás nélkül, semmi baja nem volt még. Fogyasztás 5 liter körül vegyesben, ez 50% országút, 50% város nála.

2016. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Inkább országúton mennék sokat, városba kb annyi, hogy a 0-ásról bejövök Újpestre. tatásan akarom vezetni, 100 körül, bőven elég!

Viszont még jobban visszább venni a fogyasztását nem lehet-e vagy egyáltalán érdemes-e? Jó jön az, hogy akkor dízeleset, de annyi pénzem meg nincs, hogy egy normális kis fogyasztású-t vegyek, meg 2 évre kell nekem ez a kocsi és csá, utána adom el, le vagy hajtom bele a szakadékba.

2016. okt. 12. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!