Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a6 avant vagy volvo xc60?

Audi a6 avant vagy volvo xc60?

Figyelt kérdés
Az audi a legújabb S line kiviteles!! A gond az,hogy kombi.
2016. okt. 12. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül az Audit választanám, nekem nagyon bejön az A6 kombi, pláne az Allroad Quattro. Fú, azt bármikor elfogadnám. Volvo nekem nem jön be, egyik sem, számomra unalmas autókat gyártanak.


Bár nem tudom, mi a baj a kombival? Azért furcsállom csak, mert a másik versenyző pedig egy SUV, nem pedig egy szedán.

2016. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XC60, D5 motorral. De a 2.4-es 215 lovassal, nem az új négyhengeressel. Nagyon jó autó. Nekem ez tetszik jobban.
2016. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kombi az cikinek számít egyes körökben, vagy mi?

A két kocsi ugyanarra a célra használható, szóval én motor és váltó alapján választanék.

Ha menőzésre kell csak, akkor egyértelműen az audi, annak ellenére, hogy kombi.

2016. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Audi hagyományosan nagy hangsúlyt fektet a kombi autóira, ezért is van az, hogy a kombi Audik sokszor szebbek a sedan kiviteltől, ami ritkaság az autóiparban. Egy új A6 Avant pedig gyönyörű autó.
2016. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

XC60, ahogy a 2-es írta 5 hengeres, 2,4-es motorral.

És lehetőleg R-design kivitelben, az nagyon ütős.

2016. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem egyből már a Polestar verziót? :)
2016. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Polestar már motortuningot is magában foglal, az R-design meg csak ugyanaz, mint az Audinál az S-line.

Tehát egy külső-belső optika.

2016. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1: Az Allroad kb 1,5-szer annyiba kerül, mint egy alap A6 Avant. Kicsivel van csak már a Q7 alatt árban.
2016. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!