Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a kényelmesebb? Volvo...

Melyik a kényelmesebb? Volvo xc60 vagy Audi a6 avant!

Figyelt kérdés

A legujabb audiról van szó.

A Volvoban hátul ültem,hát őszintén valahogy nem vágott oda az élmény, érezhetőbb volt,hogy nem a 3 milliós kategória,de talán ennyi.. Igazából kivülről érezhető a prémium,luxus..belül egyébként mindegyik prémium úgymond " egyforma" .

Nyilván az Audi presztízsben többet nyom,de kényelemben milyen lehet? Olyan kemény az ülése,mint a 2005-11 között gyártott a6-osban?

Melyik lenne jobb,mint utazó autó?


2016. ápr. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszteket less róla, de hogy melyik a kényelmesebb... ahány ember annyi véáleméyn.
2016. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Melyik a finomabb: pacal vagy tökfőzelék?
2016. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Elől valószínüleg nagyon kényelmes a Volvo, ugyanis sokan úgy tartják, hogy a Volvo és a Merci gyártja a legkényelmesebb üléseket autókba, és nem alaptalan ez az állítás. De mondom, csak elől. Talán az új A6-os kényelmesebb hátul, talán nagyobb is az utastér.
2016. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

"pacal vagy tökfőzelék"


Ne hülyéskedj, hogy lehet egymás mellé írni ezt a két ételt? Töfőzeléket max a vegák esznek :D (hülyéskedek)

2016. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 2005 és 2011 között gyártott audi a6-os sedanban a jobb első volt kemény,de egy szintén ilyen kombiba talán annyira abban nem volt az :D nem is tudom..de a secanban nagyon meg maradt bennen az a kemény ülés, " fapados" volt.
2016. ápr. 7. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom milyen a Xc 60 de szerintem az audi is kényelmes és azért Audi.

A C6 ra visszatérve nekem is ilyen van 2007 es évjárat memory bőr székekkel és szerintem eszméletlen kényelmes, se nem kemény, se nem puha pont jó :) De ez lehet csak az én véleményem mivel Audikhoz vagyok szokva :D eddig volt ( A6 C4,C5,C5 facelift, A4 B4 A4 80) és most ez, már megvan másfél éve de eddig ez a leg kényelmesebb autóm :)

2016. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az XC60 kisebb valamivel, mint az A6. Az A6 az közel S80 méret, így szerintem valamivel több hely lesz az A6-ban.
2016. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Na, nekem most XC60-am van, előzőleg A6-om volt (nem avant hanem sedan, de ebből a szempontból lényegtelen.)


Először is, nem mindegy, hogy milyen futóművel van az A6? S-line vagy sima? Mekkora gumik vannak az adott autókon, stb?

Ezek mind-mind befolyásolják az utazási komfortot.


Nekem, személy szerint kényelmesebb az XC60 ülése az Audi után. Beleülök fájó háttal és 100 km levezetése után eltűnik a hátfájás (elektromos, memóriás, deréktámaszos bőr).

Hátul nagyjából egyforma a hely mindkettőben, talán a magasabb felépítés helyett az XC-ben tágasabb. Elől egyértelműen a Volvo-ban nagyobb, de ez is betudható a magasabb felépítménynek.

Ki-be szállás kényelmesebb az XC60-ba.

Egyedül amiben az Audi jobb volt, azok a kanyarok, de ugye ez megint a felépítmény sajátossága, mert míg az Audi egy lapos, széles autó, az XC60 egy szintén széles, de magas.


Presztízsben nem érzem, hogy bármivel is az A6 alatt lenne az XC, sőt, jobban megnézik mint egy A6-ot. Ez már szerintem az az árkategória, ahol a presztízs már nem a márkából adódik.

Szerintem presztízsben, megjelenésben, ritkaságban valahol az A5 sportback/A7, BMW 5-ös GT szintjén van.


Ha most újra kéne döntenem hogy az A6 után új A6 vagy XC60, akkor megint az XC-t választanám.

2016. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
s line-os az audi, legalább is a hűtőprácson rajta,nem voltam az audival még közeli kapcsolatban csak a volvoval.
2016. ápr. 12. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Arra kell rákérdezni, hogy sportfutóművel van-e vagy simával. A sima az jó, de a sportfutómű nagyon rázós, én nem ajánlom.

A német utakra biztos nagy élmény, de itthon kirázza a fogtömésit az embernek.

2016. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!