Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo milyen autókat gyárt?

A Volvo milyen autókat gyárt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az új S90 és XC90-re.


A S90 az E és S-osztály között van nagyjából?


Azt már hallottam hogy kényelmés és biztonságos autókat gyártanak.


Szerintetek?



2016. okt. 13. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az újról azért még sok tapasztalat nincs, csak tesztutak. Olvass utána.

ha a régebbieket nézzük: nagyon biztonságos, tartós kényelmes autók. nem sportosak, inkább kicsit nagypapásak, amolyan IKEA stílusú semmi pucc, de nagyon funkcionális.

egy Volvo tulajdonos

2016. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Az S90 esetleg az E osztály szintjén van nagyjából, de felett semmi képpen. Tehát nem az E és az S között.
2016. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen szintig én is az E és az S Klasse közé tenném, de csakis abból a szempontból, hogy ez a Volvo csúcsmodellje. A közepes Merci tervezői nem kaphattak szabad kezet, hiszen minden tekintetben kicsit rosszabbnak kell lennie az autónak, mint a nagy, az S. És ez vitathatatlan, mert pusztán a méretével nem lehetne eladni az S osztályt kétszeres áron, mikor az E is közel 5 méter. Ellenben a Volvo-ba mindent bele alapon mehetett a tervezés, nem kellett kompromisszumokat kötni. Szerintem telitalálat lett az új Volvo formanyelv, s nem csak én gondolom így, hanem igen sokat látok belőlük már az utakon. Bizonyára sokan fellélegezhettek, hogy végre a 3 sztereotípiáktól egyáltalán nem mentes német, illetve a totális káosz formájú japán prémiumok mellett van egy sokkal kevésbé megosztó, ám egyértelműen drágának látszó autó, amiben nem néz ki se maffiózónak, se pökhendinek.
2016. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
S osztállyal egy kategóriában lévő autót nem gyárt és soha nem is gyártott a Volvo.
2016. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És E osztály felettit se.
2016. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"A S90 az E és S-osztály között van nagyjából?"


Dehogy. E Klasse, annak is az also kinalata. Eleve S90ben csak 4 hengeres motorok vannak. Azok a Mercinel a beleposzint.

2016. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a Vélemény az "új" XC90-röl.
2016. okt. 13. 16:20
 8/14 anonim ***** válasza:

7: Azért majd élőben is nézd már meg az új S90-et, meg az E-t. Nagyságrendekkel az E felett van az S90.


A hengerszám meg kit érdekel? A teljesítmény a lényeg és van 400 lovas is.

Amúgy már a BMW is rak 4 hengereseket az X5-be, mivel ez a tendencia sajnos vagy nem sajnos.

2016. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7: Nekem kívül-belül jobban bejön, mint bármelyik Merci SUV, pláne a kék színű, R-design kivitelben.


Egyedül az új Q7 esetében kellene nagyon elgondolkodnom, hogy melyik legyen.

2016. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én semelyik német autóban nem látom azt a nagy előnyt..csak a nagy parasztvakítást látom . Kb a Volvo bőven megüti azt luxus szintet amit egy normális ember elvárhat és mégse mondják rád hogy na jön az adócsaló tahóparaszt mint a 3 németben ülve. Persze egy dubai olajsejknek ez is az is édeskevés lesz .
2016. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!