Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo milyen autókat gyárt?

A Volvo milyen autókat gyárt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az új S90 és XC90-re.


A S90 az E és S-osztály között van nagyjából?


Azt már hallottam hogy kényelmés és biztonságos autókat gyártanak.


Szerintetek?



2016. okt. 13. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"én semelyik német autóban nem látom azt a nagy előnyt..csak a nagy parasztvakítást látom"


Nem is latni kell, hanem megtapasztalni.

2016. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem unalmas a Volvo. Nem tudnám ennek ésszerű magyarázatát adni, hiszen megvan benne minden földi jó, a vezetési élmény is felejthetetlen, de valahogy mégis. Csak egy darab vas. Nem lennék képes beleszeretni.
2016. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg, nagyon jó autók. Nagyon biztonságosak. A régebbieknél egy gramm rozsdás sem lehet találni. A régebbi sor 5-ös motorjuk valami isteni jó. Minden földi jóval felszerelik az autóikat, amit valóban nem is szoktak tönkremenni. Az elektronikára sincs panasz, stb.


De egyszerűen annyira ingerszegény az egész autó, hogy valami hihetetlen. Tényleg egy könyvelőwágen. Mindig szokták mondani, hogy a "rideg germán autók mennyire semmilyenek az olasz tüzességhez képest". Na, egy bármilyen Volvóhoz képest még az E36-os BMW, vagy egy korabeli A3-A4-es Audi is olyan, mint ha Maranello-ban tervezték volna.


Ennek ellenére én speciel vennék Volvo-t, mert én együtt tudok élni ezekkel a problémákkal, sőt, nekem kifejezetten tetszik ez a "rideg precizitás". De pl. egy erre érzékenyebb egyén simán felkötné magát vagy eret vágna az autóban. Ami megakadályoz a vásárlásban, az az hogy elég ritkák az alkatrészek és rendesen zsebbenyúlós áruk van. Így marad a "rideg germánság".


u.i.: aki meg az alapján vesz autót, hogy mások mit gondolnak az adott márkáról/típusról, azt had ne jellemezzem...

2016. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ami egyiknek hátrány a "ridegség" az másnak pont előny. Egyébként pl az Ikeát nézve a Svéd dizájn végtelenül semmitmondó letisztult és praktikus. De pont ez a jó benne. Mondjuk a márka már sok sok éve a jómódú nem hivalkodó családosok, megállapodott racionális emberek márkája .
2016. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!