Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől halhatott meg az elektro...

Kornél666 kérdése:

Mitől halhatott meg az elektromos ablakemelő kapcsolója?

Figyelt kérdés

olyan gondom van, hogy a mazdámban az elektromos ablakemelő vezető oldali ajtón lévő kapcsolóiból csak a vezető oldali ablakot működtető működik, a három távolabbi ablaké nem. a saját kapcsolója mindet működteti, csak a vezetőé nem.

nem a programozással van gond, azt már próbáltam.



2016. okt. 13. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy megtört egy vezeték, fogalmam sincs, pontosan milyen a kapcsolás, de 4-ből egyszerre 3 kapcsoló nem szokott tönkremenni. Az ajtóba átvezető cső környékén a leggyakoribb az ilyen hiba, ott bele kell toldani 15-20 centit, hogy a forrasztás, zsugorcsövezés(!) ne az átvezetőben legyen!
2016. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tippre én is a vezetőoldali kábelkorbácsra gyanakszok. Ha ránézésre nem látszik a törött kábel, akkor a vezető oldali ajtóban lévő elektronikától kell elkezdeni a vizsgálatot.
2016. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolót megnézted már?

Előfordul, hogy elszennyeződnek, az érintkező felületek, ráég egy szigetelő réteg.

Óvatosan nyúlj hozzá, mert vannak kapcsolók, amelyeket, ha szétpattint az ember kihullanak belőle az apró fémlapocskák, és lehet legózni, mi, hol, hogyan volt benne.

2016. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én is erre gyanakodtam.

én sem hiszem, hogy egyszerre három kapcsoló megy el.

valószínű a kimenő kábel tört meg. már csak rá kell szánnom magam, hogy kibontsam... :( :(

2016. okt. 14. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!