Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyar utakra ideálisabbak...

A magyar utakra ideálisabbak a lágy a futóművek?

Figyelt kérdés

A szüleimnek egy Passatja van, tipikusan az a kemény rugózású.Belemegyek egy kátyúba és majdnem beverem a fejemet,akkorát zöttyen.


Nekem viszont egy franciám van, a nagyobbaknál ez is zöttyen de a kisebbeknél, sokkal kevésbé érezni, mint a VW-nél.


Persze, ilyen utakra, szinte csak terepjárókat lehetne felengedni,de azoknak meg szép ára van.



2016. okt. 15. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
44%

Nem, mert Magyarországon nagyobb arányban vannak jó utak, mint rosszak. Tudom, nagyon szeretünk panaszkodni, de ez az igazság.

Amúgy igen, a VW-nek jellemzően elég összetett és drága a futóműve, a franciáké egyszerűbb és strapabíróbb, persze hátrányai is vannak (stabiliátás). Ha általánosítunk, akkor elmondható, hogy puha futóművű autó - bírja a rossz utakat, míg a kemény futóművű nem bírja.

2016. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attol függ hogy kinek mik az igényei nekem direkt ültetve és keményitve van a futomő a kocsi alatt és igen pattog mint az állat , de nekem ez a konfortos és jobban is néz ki a verda így , és igen hülyeség a magyar utakra az ültetés meg használhatatlan , de én ugy vagyok vele hogy ültesd le és használd .

Van akinek a lágy rugozás a kényelmes és vannak akik olyanok mint én nekünk a kemény és pattogás a kényelmes :)

2017. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!