Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból autót szeretnék...

Németországból autót szeretnék venni, hol?

Figyelt kérdés
Tudna valaki mondani nekem egy várost, ahol van német autókereskedő? szeretnék vásárolni egy autót, német ország lenne a cél, de azt mondják a legtöbb autókereskedő török kézen van azokkal meg vigyázni kell!
2016. okt. 17. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy a német nem ver át? en eddig csak töröktől vettem (Citroen Zx, Opel Vectra C, Ford Focus III) kötelező szervizen kivul egynem sem volt baja. Egy mercedes A140-est vettem most a nejemnek 3 hete egy némettol, es sorra jonnek elo a gondoki. A nemet se szent, mint ahogy a torok , vagy akar a magyar se....
2016. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem mind török, van szerb, albán, de még német is. A gond az, hogy a német kereskedönél lévő autók is lehetnek lestrapáltak, plusz minden kereskedő a haszonból él. Tulajdonostól érdemes autót venni, amelyik leinformálható. Csakhogy a leinformáláshoz oda kell menned, és sanszos hogy a nepperek megelőznek, nekik rutinjuk van, ami neked nincs. Az olcsó, néhány százezerért vásárolt autó esetében nem is érdemes elindulni.
2016. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy német vagy török. Legtöbbször fogalmuk sincs az autó állapotáról, ők csak árulják. Neked kell érteni hozzá, hogy el tudd dönteni érdemes-e megvenni.
2016. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen, tudom, hogy a nepperek elviszik, ezért sem próbálkozom magánszemélytől, mert mire én felhívom vagy bármi már úgy sincs meg az autó, ezért gondoltam benézek 1-2 autókereskedőhöz, csak ez miatt óva intettek, hogy vigyázzak a törökkel! viszont ez is igaz amit írtok, pláne kedves első ha te még hozod is tőlük! hát akkor köszönöm szépen :) remélem akkor hamarosan sikerül új (nekem ) autót vennem!
2016. okt. 17. 14:02
 5/15 anonim ***** válasza:
De itthon nem érdemes próbálkoznod? nagyon spéci autót keresel?
2016. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát 1.5 milliós (itthon annyi) autónál már elég sokat megspórolok :) még annyit szeretnék kérdezni hogy a kereskedő segít a papirokat elintézni vagy nagy ívből le@ar
2016. okt. 17. 19:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Mennyit spórolsz meg ? Tudod, milyen kölstégeid lesznek ? Értesz az autókhoz?
2016. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemelyik segit elintezni, ha kered, de nem ingyen. Ha haza akarod vinni, vagy export rendszamot valtasz ki ra, vagy trelerrel. Az, hogy segit-e, az eladotol fugg.
2016. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, a válaszokat, hát akkor majd kiderül :)
2016. okt. 18. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez a nepperek azonnal elviszik magánszemélytől dolog hülyeség. Azok is ott vannak még hónapok után is.

Nekem is van pár kiszemeltem. Van amelyiknek 3 hónapja irtam először és még most is megvan, pedig szép, extrás.

2016. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!