Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyenek az 50 ccm-es endurók?...

Milyenek az 50 ccm-es endurók? Magas embereknek is megfelelnek?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogosítványom van ezért akarok 50-es motort. 197cm vagyok, nem tudom ezek a motorok nem túl kicsik nekem? Falusi/ városi közlekedésre, könnyebb terepre(földút, szántóföld,kis erdő) használnám. Eddig régebbi yamaha dt 50-et néztem, most suzuki rmx 50 felé hajlok, melyik lenne jobb?

Előre is köszi a válaszokat!



2016. okt. 17. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Amire használnád arra teljesen jó egy 50es enduro. A legmagasabb 50es, amin eddig ültem az a rieju rr50.
2016. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ezeknek az 50-eseknek az ülésmagassága nem kisebb egy átlag 125-ösnél?
2016. okt. 17. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
De. De nagyon változó. Pl a Cagiva Elephant 50, vagy a Cocis 50 még magasabb is, mint egy átlag 125ös. De az Aprilia Tuareg 50 is elég magas.
2016. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!