Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung tányér a kuplung...

Kuplung tányér a kuplung része? Vagyis kuplung szett cserénél automatikusan kicserélik azt is?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam a szervizbe kuplung szett cserén. Pár hét múlva visszamentem hogy az ékszíjat is cseréljék le, mert néha hallom hogy ciripel. Amikor visszamentem, ők nem cserélték le az ékszíjat, azt mondták hogy a kuplung tányér felől jön a hang, azt lecserélték és már jó. De kuplung cserénél nem kellett volna azt is cserélni? Vagy szett cserénél azt nem szokják, nem tartozik az bele? Lehetséges hogy a kuplung egy részét cserélték le, csak a tárcsát, és elkérték a pénzt mintha az egészet kicserélték volna?
2016. okt. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a kuplung tányér? Ha a rugót tartalmazó szerkezetre gondolsz azt is cserélik elvileg ha "szett cseréről" van szó, persze semmi nem elképzelhetetlen, viszont azt nem értem hogy a "tányér" mitől ciripel... Ha elviszed az autót ékszíj cserére, akkor nem fognak csak úgy a megkérdezésed nélkül "kuplung tányért" cserélni. Azért az nem 2 Ft-os dolog, hanem több tízezer.
2016. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a klíma kompresszor szíj tárcsájáról beszéltek, azt egy kuplung kapcsolja be.
2016. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig így történt. Ezért gyanakodom hogy előzőleg nem cserélték ki a komplett kuplungot.
2016. okt. 19. 19:55
 4/5 A kérdező kommentje:
nem klímás. Nem tudom mire értette, nekem tányért mondott.
2016. okt. 19. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Múltkor az én kocsimban valami zúgott indulás előtt, fluxus kondenzátort cseréltek 50 ezer ft-ért, azóta már nem búg...
2016. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!