Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek 500 ezer alatt...

Vennétek 500 ezer alatt használt autót?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 12:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
ha 500000 a határ akkor nem egyszerű 700000-ért kocsit venni. Már sokan elmondták több helyen is de akkor ismétlem: Használt autónál nem az évjáratot, hanem a állapotot kell megfizetni! Fordított esetben az autó értékének a dupláját is pillanatok alatt rá lehet költeni. És igen a jobb állapotúra is kell költeni.
2016. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

De honnan tudod az évjáratot, ha nem ismered a linkelt autókat? A Peugeot-nál még ahhoz sem vették a fáradságot, hogy az évjárat pontosan szerepeljen.

500 alatt a Suzuki verhetetlen és ez vitathatatlan.

2016. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Opel 95, Peugeot 98. Nem igazán értem a kérdésedet :/

Mindkét linket én küldtem random választottam, ami szerintem jónak tűnt.

Említettem az első hozzáoszlásomnál a Swiftet.

2016. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pedig nem rosszak azok a kocsik, a 2003-as Suzukira ugyanúgy lehet annyit költeni, mint az Astrára és ha egyszer fél milla van rá akkor fél milla, nem fél+200.

Állapotot nézünk, 10 éves elmúlt mindegyik autó, itt már az évjárat másodlagos szempont lesz. Mellesleg, tudom hogy a Suzuki jó, de nekem nem kéne, inkább a régebbi, akár kopottabb Astra akkor, pedig japán párti vagyok, de Suzukit sehogy.

Az viszont fix, hogy 1.4 motorral nem kéne Astra se semmi, inkább az 1.6, nekem volt 1.4 az is egy lomha izé. 500-ért már azért férjen bele egyel nagyobb motor, hogy 200 ezerért az ember csak szakadt ezres Suzukit kap az oké, de 500-ért már férjen bele egy 1.6-os motor.

Nem fogyaszt szinte semmivel többet, meg a biztosítás se több rá annyival. Cserébe ha nyáron klímát nyom a család 4 személlyel, nem úgy kell Chuck Norrisnak szólni hogy még tolja is.

Bár szívem szerint 2 liter alá nem mennék motorban, de azért ennyi pénzért az már húzós, de hogy 1.6 soha az biztos.

2016. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

...1.6 alá soha...


elírtam

Azért erre az oldalra lehetne egy 5 perces szerkesztés funkció, hogy a hibákat ki lehessen javítani.

2016. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdező nem írt konkrétumokat, ezertprobaltam gazdasagossan fentartható viszonylag keveset fogyaszó kicsikat linkelni. De nekem hasonló a felfogasom 1.6 alatt nem szabad autót venni. Viszont az 1.4 306 szerintem nagyon megy
2016. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!