Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy jó negyvenes férfitől nem...

Egy jó negyvenes férfitől nem furcsa, hogy 10-en évesekre jellemző üvöltő zenével megy a kocsijával?

Figyelt kérdés

Lakó-pihenő övezetben lakunk, és pont előttünk van egy fekvőrendőr.

Van egy jó 40-es férfi aki egy szakadt furgonnal száguldozik mindig az utcán, és közben télen-nyáron lehúzott ablakokkal üvölteti a Mr.Busta féle pocsék rap zenéket (már bocsánat ha ezzel megsértek valakit)

Újabban átváltott a house stílusra, de néha már a nevetés fog el,hogy jön, lassít a fekvőrendőrnél és közben üvölt,hogy "megeszik a g**imet, g**cimet" stb, obszcén rikácsolás.

Nem tudom hová tenni ezt a figurát, főleg,hogy még le is húzza az ablakot,hogy mindenki hallja, most is van 10 fok, de ő nyomja.

Még ha valami 17 éves forma lenne, akkor is gáz lenne, de így tényleg nem értem.

(olyan hangerőn megy a zene,hogy a házban is tisztán hallani)


2016. okt. 23. 14:50
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
De, ez valoban ultragaz :D
2016. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát na, minden férfiban ott van a gyerek, csak nem mindenki egyformán mutatja ki. Persze a szóban forgó személy tuti hogy mentálisan alulfejlett :)
2016. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, csak megmosolyogtatóan szánalmas. :)
2016. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kész, a mai nap kérdése :D

Két kifogásolni valóm van:

1: Miért kell ilyen sz@rokat hallgatni

2: Ha már valami szakadt tragacsa van akkór még pluszba minek hívja fel magára a figyelmet

Bónusz: ha télen is ezt csinálja, skkor azt hogy ? :D 3 Pullóver 2 kabát és tökig lehüzott ablak :D

A hangos zenével semmi problémám nincs tehát ez nálam nem probléma én is szoktam hasonlóan Hangosan hallgatni zenét.

2016. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kuuurvajó :D Videót kérünk!
2016. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!