Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Iszonyúan felidegesített,...

Iszonyúan felidegesített, valaki meg tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Vezetésórákra járok, és az oktatóm nem egy nyugodt természetű ember. Rengetegszer rám üvölt, csúnyán beszél, jelzőkkel illet engem is, más dolgokat is, azonban most beszéltem barátnőmmel és mesélte, hogy az oktatója annyira leordította, hogy zokogva vezette le a maradék néhány percet. Kérdem én, milyen jogon üvöltözik velem valaki, akinek fizetek? Ráadásul nem is keveset. Egyértelmű, hogy nem tudok tökéletesen parkolni, ha még életemben nem vezettem ezelőtt autót. Tanítania kéne, és nem üvöltözni. Mégis milyen jogon tenné ezt meg bárkivel is valaki? Még egy barátomtól sem tűröm el, ha felemeli ok nélkül a hangját, nemhogy olyantól, akinek pénzt adok. Mit lehetne tenni? Gondolkodtam már, hogy mindketten átmegyünk másik oktatóhoz, de kettő ilyet sikerült kifognunk, ismerősöktől is hasonlókat hallottunk. Honnan tudjuk, hogy nem e megint ilyenhez kerülünk? Ti kerültetek már ilyen helyzetbe? Ha igen, mi volt a megoldás?
2016. okt. 23. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én majd ha tanulok vezetni és ilyen farkat fogok ki, akkor megmondom neki, hogy fogja vissza magát, különben kikapom az álkapcsát. Emberek vagyunk, úgy beszéljünk egymással, ahogy az a kultúránknak megfelel. Ha erre ő nem képes, akkor még addig távozzon mellőlem, amíg szépen mondom és képes a saját lábán elmenni. Ennyi. Ha annyira megsértődik, akkor keresek másik oktatót.
2016. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik oktatót, biztos van ismerősöd, aki tud ajánlani normális oktatót. Nekem is és sok ismerősömnek is normális oktatója volt, egyáltalán nem az az általános, ahogy a te oktatód viselkedik. Az én oktatóm is tudott ideges lenni, egyszer pl simán lekapott egy biciklist a biciklijéről, mert holt részegen hajtott világítás nélkül sötétben, de a tanulókkal mindig normális volt.
2016. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
81%
neki tedd fel ezeket a kérdéseket,ne itt kattogj."Honnan tudjuk.."-beszélj az iskolával és kérj normális oktatót.nyilván az oktatóváltás lesz a megoldás.
2016. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hármasnál a pont.


amúgy jó lenne az oktató véleményét is hallani...

2016. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy jó lenne az oktató véleményét is hallani..."


Mivel kapcsolatban? Biztos azt mondja, hogy ez nem igaz...


Én is ismerek ilyen oktatót, szerintem ezeket el kellene tiltani ettől a szakmától, örökre.

2016. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én oktatóm is pont ilyen volt. Egy szerencsém volt, hogy az én stílusom is ilyen. Nem sokszor volt olyan, hogy csak úgy leordibált aztán én meg hagytam, legtöbbször ugyan úgy kiabáltam vele mint ő velem. Legemlékezetesebb pillanat az az volt, mikor egy kereszteződésben lefulladtam a második órán közös hibából (ő is kuplungolt meg én is és ez nem igazán fért össze). Ott vagy negyed órán keresztül veszekedtünk, míg egy járőr meg nem kérdezte, hogy mi a fenét csinálunk, aztán elküldött minket a fenébe.


Ha nem passzol össze a stílusotok, akkor érdemesebb minél hamarabb váltani. Változni se te, se ő nem fog.

2016. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel telefonnal, mutasd meg a felvételt az autósiskola vezetőjének, válts oktatót.
2016. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!